Halkbank’tan Düşük Faizli Kısa Vadeli Mini Kredi

0

Halkbank’tan Mini Kredi Kampanyası

Halkbank mini kredi kampanyasıyla müşterilerinin ve müşterisi olmak isteyenlerin düşük miktarlı ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmayı planlıyor. Halkbank mini kredisiyle müşterilerine düşük faiz oranıyla ve kısa vade ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı tanıyor. Halkbank’ın kendisi küçük avantajları büyük sloganıyla duyurduğu düşük faizli ihtiyaç kredisi mini kredi kampanyasıyla küçük ihtiyaçlarınızı dert etmeden karşılayabilirsiniz.

 Küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulmuş olan Halkbank, mini kredi kampanyasıyla küçük çaptaki ihtiyaçlarınız 10 ay vade imkânı sunarak bütçenize yük etmeden karşılayabilmenizi sağlıyor. Halkbank minik kredi imkânıyla 10 ayı vadenin yanında 10.000 TL’ye kadar kredi kullanabilme imkânı da tanıyor. Halkbank 10 ay vade seçenekli 10.000 TL’ye kadar kredi limiti olan mini kredi kampanyasına 1,20 faiz oranından işlem yapıyor.

Halkbank’tan 10 ay vadeli 5.000 TL miktarında 1,20 faiz oranından mini kredi çekerseniz kredinizin yıllık toplam maliyeti ya da efektif faiz oranı 20,1190% olur. Kredinizin kredi tahsis ücreti ise 26,25 TL olur. Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi dahildir. Yıllık toplam maliyet oranına ise vergiler, faiz oranı ve kredi tahsis ücreti dahildir. Halkbank mini kredisi için hayat sigortası istemektedir. Hayat sigortası primi de 10 ay vadeli 5.000 TL kredi kullanan 35 yaşındaki bir erkek için yıllık 25 TL’dir. Hayat sigorta primi kişinin cinsiyetine ve yaşına ve kredinin vadesine göre değişiklik göstermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Eylül 2022!

Halkbank mini kredi kampanyasına en yakın Halkbank ’ası şubesinden başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın