Ana SayfaKredilerAlbaraka Türk Katılım Bankası’ndan 250.000 Liraya Kadar Tüketici Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan 250.000 Liraya Kadar Tüketici Finansmanı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hazırlanan tüketici finansmanı kampanyası kapsamında müşteriler faizsiz şekilde likidite problemlerini aşma imkanına kavuşmaktalar.

Faiz konusunda hassasiyet gösteren müşteriler için katılım bankalarının kâr oranları ile kullandırdıkları finansman desteklerinin biri de Albaraka Türk Katılım Bankası tüketici kredisi.

48 Aya Varan Vade Seçenekleri ile Faizsiz Finansman Olanağı

Albaraka Türk Katılım Bankası tüketici finansmanı kampanyası kapsamında müşterilerine 48 aya kadar varan vade seçenekleri sunmaktadır. Tüketici finansmanı kullanmak isteyen müşteriler için vade farkı gözetmeksizin banka tarafından belirlenen oran aylık yüzde 1,35 kâr oranıdır.

Banka finansman kullandırdığı müşterilerine vade süresi boyunca hayat sigortası yaptırmayı zaruri tutmaktadır. Hayat sigortası finansmanın bankaya geri ödemesi sürdüğü müddetçe her yıl yenilenmek durumundadır. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterilerden tahsil edilmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası gerekli gördüğü durumlarda müşterilerinden kefil de talep edebilmektedir. Kefil istendiği durumlarda asıl müşteriden istenilen belgelerin tamamı kefil için de geçerli olmaktadır.

Albaraka’dan Tam 250.000 Türk Lirasına Kadar Finansman İmkanı

Albaraka Türk Katılım Bankası tüketici finansmanı kampanyası uyarınca müşterilerine tam 250.000 Türk Lirasına kadar likidite desteği sağlamaktadır.

Banka bütün vade seçeneklerinde ve kullanılacak bütün finansman miktarlarında müşterilerden finansman tahsis ücreti olarak çekilen tutarın binde beşi oranında ücret tahsil etmektedir. 250.000 Türk Lirası finansman kullanımında dosya masrafı 1.250 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılacaktır.

48 ay vadede 250.000 Türk Lirası finansman kullanan bir müşteri aylık yaklaşık 8.500 Türk Lirası taksit ödemeleri gerçekleştirerek borcunu geri ödeyebilecektir. Finansmanın müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 29 seviyesinde gerçekleşecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.