Ana SayfaKredilerAlbaraka Türk Katılım Bankası’ndan 250.000 Liraya Kadar Tüketici Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan 250.000 Liraya Kadar Tüketici Finansmanı
A

-

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hazırlanan tüketici finansmanı kampanyası kapsamında müşteriler faizsiz şekilde likidite problemlerini aşma imkanına kavuşmaktalar.

Faiz konusunda hassasiyet gösteren müşteriler için katılım bankalarının kâr oranları ile kullandırdıkları finansman desteklerinin biri de Albaraka Türk Katılım Bankası tüketici kredisi.

48 Aya Varan Vade Seçenekleri ile Faizsiz Finansman Olanağı

Albaraka Türk Katılım Bankası tüketici finansmanı kampanyası kapsamında müşterilerine 48 aya kadar varan vade seçenekleri sunmaktadır. Tüketici finansmanı kullanmak isteyen müşteriler için vade farkı gözetmeksizin banka tarafından belirlenen oran aylık yüzde 1,35 kâr oranıdır.

Banka finansman kullandırdığı müşterilerine vade süresi boyunca hayat sigortası yaptırmayı zaruri tutmaktadır. Hayat sigortası finansmanın bankaya geri ödemesi sürdüğü müddetçe her yıl yenilenmek durumundadır. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterilerden tahsil edilmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası gerekli gördüğü durumlarda müşterilerinden kefil de talep edebilmektedir. Kefil istendiği durumlarda asıl müşteriden istenilen belgelerin tamamı kefil için de geçerli olmaktadır.

Albaraka’dan Tam 250.000 Türk Lirasına Kadar Finansman İmkanı

Albaraka Türk Katılım Bankası tüketici finansmanı kampanyası uyarınca müşterilerine tam 250.000 Türk Lirasına kadar likidite desteği sağlamaktadır.

Banka bütün vade seçeneklerinde ve kullanılacak bütün finansman miktarlarında müşterilerden finansman tahsis ücreti olarak çekilen tutarın binde beşi oranında ücret tahsil etmektedir. 250.000 Türk Lirası finansman kullanımında dosya masrafı 1.250 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılacaktır.

48 ay vadede 250.000 Türk Lirası finansman kullanan bir müşteri aylık yaklaşık 8.500 Türk Lirası taksit ödemeleri gerçekleştirerek borcunu geri ödeyebilecektir. Finansmanın müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 29 seviyesinde gerçekleşecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol