Denizbank’tan Düşük Faizli Ticari Kurtaran Hesap

Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulan Denizbank Kobilerin kısa vadeli nakit ihtiyaçları için finansman sağlamak amacıyla ticari kurtaran hesap kampanyası başlattı. Denizbank ticari kurtaran hesabıyla şahıs veya tüzel şirketler kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını kolaylık finanse edebiliri.

Denizbank ticari kurtaran hesapla tüzel veya şahıs şirketlerinin çek ödemeleri, SGK ödemeleri, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri gibi kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını finanse ediyor. Denizbank ticari kurtaran hesap kampanyasıyla beklediğiniz EFT’nin veya havalenin gerçekleşmemesi ya da çekinizi ödenmemesi durumlarında karşılaşacağınız nakit sıkıntısı hiçbir prosedüre takılmadan halledebilirsiniz. Denizbank ticari kurtaran hesapla vadesiz mevduat hesabınızda yeterli nakit olmasa dahi ticari kurtaran hesap limitiniz kadar harcama yaparak kısa vadeli nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Çeklerinizin hesabınızda para olmasa dahi ödenmesini sağlayan ticari kurtaran hesabın ekstresi her ay sonu düzenli olarak kesilir ve her ay adresinize gönderilir. Faiz oranı ticari kurtaran hesabın kullanıldığı gün üzerinden hesaplanır ve hesaplanan faiz oranı hesabınıza tahakkuk eder. Ticari kurtaran hesabın asgari ödemesi kullanılan ana paranın ve tahakkuk eden faizin % 10 kadardır.

Denizbank ticari kurtaran hesabın faiz oranı aylık %2,02’dir. Bunun yanında ticari kurtaran hesabın borcu hesabınıza para yatırmanız halinde otomatik ödenir. Aynı zamanda ticari kurtaran hesaba olan borcunuzu işletme kartınız ile de ödeyebilirsiniz. İşletme kartınızla yaptığınız ekstre ödemlerinde fazla ödeme yaparsanız yaptığınız fazla ödeme gün sonu ticari kurtaran hesabınıza aktarılır.

Denizbank işletme kartınız varsa ticari kurtaran hesap limitiniz otomatik belirlenir. Hesap limitiniz belirlendikten sonra AçıkDeniz ATM’lerinden ve AçıkDeniz internet bankacılığından 7/24 saat kredinizi kullanbilirsiniz.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın