ICBC Bank Yeni Arabam Kredisi

0

Yeni otomobil almak isteyenler işin “yeni arabam kredisi” ICBC Bank’ta. Banka hem ikinci el araçlar için hem de sıfır kilometre araçlar için kampanya kapsamında likidite desteği sağlamaktadır.

“Yeni Arabam Kredisi” kampanyası dahilinde finansman kullanmak isteyen müşterilerden kefil de talep edilmemektedir.

Sıfıra da İkinci Ele de Kredi İmkanı

Yeni arabam kredisi kampanyasında otomobiller için sıfır olma şartı aramayan banka; ikinci el otomobiller için de kredi desteği sağlamaktadır. Sıfır kilometre taşıt alımlarında, aracın değeri 50.000 Türk Lirasının üzerinde ise;  50.000 Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde 70 finansman desteği banka tarafından sağlanmaktadır. 50.000 Türk Lirasının üzerindeki tutar için ise müşterinin alacağı aracın yüzde 50’sine kadar kredi kullanma olanağı vardır. İkinci el taşıt alımlarında ise kasko bedelinin yüzde 50’sine kadar olan kısmı için ICBC Bank tarafından kredi desteği sunulmaktadır. Kampanyadan yararlanarak ikinci el taşıt almak isteyen vatandaşlar aracın yarısını kendileri finanse etmek durumundadır. Kredi dahilinde faiz oranları aylık yüzde 1,30 düzeyinden başlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Yeni Arabam Kredisi Kapsamında Azami Vade 48 Ay!

ICBC Bank “Yeni Arabam Kredisi” kampanyası uyarınca azami vade süresini 48 ay olarak belirlemiştir.  Yeni arabam kredisi ile otomobil almak isteyen yahut taşıtını yenilemek isteyen müşteriler “erken ödeme” ve “ara ödeme” seçeneklerinden faydalanarak kredi geri ödemelerini yapma imkanına sahiptir.

Yeni arabam kredisi kullanımı için banka tarafından ekstra kefil istenmemekle birlikte alınan taşıtın üzerine rehin işlemi yapılmaktadır. ICBC Bank’ın “Yeni Arabam Kredisi” kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler için hayat sigortası ve alacakları otomobil için kasko yaptırmaları zaruridir.

ICBC Bank; krediden faydalanmak isteyen müşterilerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Bankanın müşteri için zorunlu tuttuğu hayat sigortası poliçe primini, kasko poliçesi primini ve taşıt üzerine koyacağı rehin işlemi ücretini de müşteri ayrıca karşılamak durumundadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın