QNB Finansbank 20 Bin TL Taşıt Kredisi

0

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Kampanyası

Hayalinizdeki araca sahip olmak istiyorsanız finansman desteği için QNB Finansbank’ı tercih edebilirsiniz. QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyası düşük kredi faiz oranlarıyla, uzun vade seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Bu kredi kampanyası yakın zamanda güncellendi, dolayısıyla krediye ait kredi faiz oranları da güncellendi. Artık daha düşük kredi faiz oranlarıyla taşıt kredisi alabiliyorsunuz.

QNB Finansbank taşıt kredisi için belirlenen kredi faiz oranları kişinin kredi notuna, aracın modeli ve markasına, kredinin vadesine göre değişiklik gösterebiliyor. 48 ay vadeli olarak alınan 20 bin TL taşıt kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranının yüzde 1,34 olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bankadan kredi başvurusu yaptığınızda sizin için belirlenen kredi faiz oranı farklı olabilir.

QNB Finansbank taşıt kredisi için belirlenen vade seçeneklerini incelediğimizde bu vade seçeneklerinin 48 aya kadar uzadığını görüyoruz. Dolayısıyla bankadan kredi aldığınızda 48 aya kadar vade talep edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Taşıt kredisi kampanyasından faydalanarak kredi alırsanız bankaya kredi için bazı masrafları da ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki kredi üzerinden binde 5 oranında alınan kredi tahsis ücretidir. Kredi tahsis ücreti 20 bin liralık bir taşıt kredisi için 100 lira olarak belirlenmiştir.

Araç için kredi aldığınızda hayat sigortası yaptırmanız, araca kasko yaptırmanız gerekebilir. Bu gibi masrafları 3. Kişilere ödenen harcamalar QNB Finansbank tarafından sizlere yansıtılacaktır.

Eğer QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyasından 20 bin liralık bir kredi paketi alırsanız bu kredi için 4 yıla kadar vade talep edebilirsiniz. 4 yıl vadeli olarak bu krediyi aldığınızda bankaya her ay ödemeniz gereken kredi taksit miktarı 601 lira olur. Yani almış olduğunuz kredi için bankaya toplamda ödemeniz gereken miktar 28 bin 854 lira olacaktır. 

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın