Ana SayfaKredilerVakıfbank 30 Bin TL İşletme Kredisi(KOBİ’lere Özel)

Vakıfbank 30 Bin TL İşletme Kredisi(KOBİ’lere Özel)

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank’tan KOBİ’lere Özel Kredi

İşletmesini büyütmek isteyenler kredi çekmek için Vakıfbank kredi paketlerinden faydalanabilirler. Vakıfbank’ın KOBİ’lere özel olarak sunduğu İşletme Kredisi paketi uzun bir vade seçeneğiyle veriliyor. Bu kredi kampanyasından faydalanan kişiler talep etmeleri halinde 48 aya kadar vade seçeneğiyle kredi alabilirler. Kredi için belirlenen kredi faiz oranına baktığımızda 30 bin liralık bir paketin 36 ay vadede alındığında bu oranın yüzde 1,80 olduğunu görüyoruz. Kredinin faiz oranları müşterinin durumuna göre değişebilir, bu konuda net bir bilgi almak isterseniz size en yakın Vakıfbank şubesine uğrayabilirsiniz.

Vakıfbank İşletme Kredisine başvuru yapmak istiyorsanız şubelere gitmeniz gerekiyor, bu krediye başvuru yaparken bazı belgeleri bankaya sunmalısınız. Kredi başvurusu için kimlik belgeniz, gelir belgeniz, işletmenize ait belgelerle Vakıfbank şubelerine gitmeniz gerekiyor.

Vakıfbank İşletme Kredisi için belirlenen vade seçenekleri oldukça iyidir. Zira bu krediyi alan kişiler 48 aya kadar vade talebinde bulunabiliyorlar. Dolayısıyla aldığınız krediyi 4 yıl içinde bankaya geri ödeyebiliyorsunuz.

Vakıfbank İşletme Kredisinin yıllık maliyet oranı yüzde 23,60 olarak belirlenmiş. Bu krediden faydalanmak isteyen kişilerin bir kişiyi kefil göstermeniz gerekiyor. Kefil göstermeyen kişiler bankadan kredi alamıyorlar.

30 bin liralık bir kredi aldığınızda Vakıfbank İşletme Kredisi için 800 lira masraf ödemeniz gerekiyor. Eğer kredi için 3. Kişilere masraf ödemesi yapılırsa bunu da sizin karşılamanız gerekiyor.

30 bin liralık bir kredi alan kişiler bunu 36 ayda ödemek istediklerinde her ay Vakıfbank’a 1156 lira ödeme yaparlar. Böylece 36 ayın sonunda bankaya toplamda ödenmesi gereken miktar 42 bin 426 lira olacaktır.

Vakıfbank İşletme Kredisi KOBİ’lere özel bir kredi kampanyasıdır. Bu kredi tüketici kredisi değildir, eğer bir işletmeniz yoksa krediden faydalanamayacağınızı unutmamanız gerekiyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.