Ana SayfaGündemT- Bank Taşıt Kredisi

T- Bank Taşıt Kredisi
T

-

Bankacılık sektörünün yeni aktörlerinden T- Bank taşıt almak isteyen vatandaşlar için kredi kampanyası düzenledi. Kampanya sadece sıfır kilometre otomobil almak isteyenleri değil, aynı zamanda ikinci el otomobil almak isteyen vatandaşları da kapsamaktadır.

Taşıt satın almak isteyen ancak bunun için gerekli olanağa sahip olmayan T- Bank müşterileri; bankadan almak istedikleri otomobilin fatura değerinin yüzde 75’ine kadar finansman desteği alabilmektedir.

Sıfır Kilometre Otomobil Alımında Vadelere Göre Faiz Oranları

T- Bank taşıt kredisi kapsamında verdiği krediyi iki farklı seçenekte düzenlemiştir. İlk seçenek sıfır kilometre taşıt almak isteyen müşteriler içindir. Sıfır kilometre taşıt almak isteyen müşteriler 12 aydan 36 aya varan vadelerde kredi kullanma imkanına sahipler. Kredi vadesine göre faiz oranları farklılık arz etmektedir. 12 ay vadeli kredi kullanmak isteyen bir müşteri için banka tarafından aylık yüzde 1,12 oranında faiz tayin edilmiştir. 13-24 ay arasında taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler için belirlenen faiz oranı ise aylık yüzde 1,21 seviyesindedir. Vade seçeneği için son dilim olan 25-36 ay aralığında ise faiz oranı 1,27 olarak gerçekleşmektedir. Banka tarafından alınacak aracın fatura miktarı üzerinden yüzde 75’ine kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Başka bir deyişle müşteri almak istediği otomobil değerinin yüzde 25’lik kısmını kendi imkanları ile karşılamak durumundadır.

İkinci El Araç Alımında Otomobil Kredisi Faizleri

T- Bank’tan ikinci el araç almak için kredi kullanmak isteyen vatandaşlar; sıfır araç almak isteyen müşterilere nispeten bir miktar daha yüksek orandan kredi faiz oranları ile karşılaşacaktır.

12 aya kadar olan kredi kullanımlarında banka tarafından 1,17 oranında faiz öngörülmektedir. 13-24 ay diliminde vade seçmek isteyen müşteriler için faiz oranı 1,25 olarak gerçekleşecektir. 25-36 ay vade seçeneği için belirlenen faiz oranı ise aylık yüzde 1,31 seviyesidir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol