Burgan Bank Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi 100 Bin Liraya Kadar Veriliyor!

0

Burgan Bank’tan 100 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Eğer ihtiyaç kredisi almak üzere Burgan Bank’a kredi başvurusunda bulunursanız yüksek miktarlı bir kredi paketinden faydalanabilirsiniz. Burgan Bank diğer bankalar gibi kredi için düşük limit uygulamıyor, isterseniz Burgan Bank Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi kampanyası sayesinde 100 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Kredi notu yüksek olan kişiler bu krediyi daha avantajlı kredi faiz oranlarıyla alabiliyorlar.

100 bin liraya kadar alabildiğiniz Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen vade seçeneklerini incelediğimizde kredi vadesinin 48 aya kadar çıktığını görüyoruz. Dolayısıyla bankadan kredi almanız durumunda 4 yıla kadar vade talep edebiliyorsunuz. Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen minimum vade ise 3 aydır.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyasının sabit bir kredi faiz oranı bulunmuyor. Kredi için faiz oranı müşterinin kredi notuna göre belirleniyor. Dolayısıyla kredi notu yüksek olan kişiler daha uygun kredi faiz oranlarıyla kredi alabiliyorlar. Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen en uygun kredi faiz oranı yüzde 1,24’tür.

Bankanın mevcut kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin hayat sigortası yaptırması zorunludur. Dolayısıyla hayat sigortası yaptırmadan kredi almanız söz konusu olmayacaktır. Buna ek olarak kredi için binde 5 oranında kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. 40 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi aldığınızda bankaya ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 200 lira olacaktır.

Burgan Bank Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi kampanyası sayesinde 48 ayda geri ödemek üzere bankadan 40 bin lira kredi aldığınızda bankaya her ay ödemeniz gereken taksit miktarı 1172 lira oluyor. Bu şekilde 48 ayın sonunda toplamda 56 bin 455 lira ödeme yaparak kredi borcunuzun tamamını ödeyebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın