Deniz Bank “Tarla Büyütme Kredisi” ile çiftçinin sahip olduğu arazi alanını genişletmesine finansman desteği sağlamaktadır. Bu kampanya kapsamında ekim alanlarını genişletme olanağına sahip olacak çiftçiler, finansman sıkıntısını da Deniz Bank’ın desteği ile aşacaklar.

Arazi Alım Kredisi dahilinde Deniz Bank çiftçiye 60 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır. Bununla birlikte dileyen çiftçi hasat zamanı ödeme olanağına da sahiptir. Arazi alım kredisi ile çiftçilerin ödeme zorluğu yaşamadan yeni ekim alanı elde etmesi ve aldıkları krediyi sıkıntısız geri ödemesi hedeflenmektedir.

Arazi Alım Kredisinde Azami Vade 60 Ay!

Deniz Bank Arazi Alım Kredisi dahilinde çiftçilere parça-parça olan tarlalarını birleştirerek daha geniş bir ekim alanına sahip olma olanağı da sağlanmaktadır. Ekim alanı genişleyen çiftçi de makinalı tarıma geçerek kazancını artırma imkanına kavuşmaktadır. Çiftçilere, 60 aya kadar varan vade imkânı sunan “Arazi Alım Kredisi” ile işten tasarruf, verimlilikten kazanç sağlanmaktadır.

Kredi Tahsis Ücreti Kullanılan Kredinin Binde 5’i Tutarında!

Deniz Bank Arazi Alım Kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin kullandığı kredi tutarı üzerinden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti kesmektedir. Ayrıca alınacak tarla, bahçe veya bağın ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti de müşteriden tahsil edilmektedir.

Deniz Bank satın alınacak tarla veya bahçenin ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar kredi kullandırmaktadır. Yüzde 25’lik kısım müşteride nakit olarak bulunmalıdır.

Deniz Bank tarafından çiftçilere 60 aya varan vadelerle esnek ödeme; 6 ayda bir, 3 ayda bir veya ayda bir ödeme imkânı tanınmaktadır. Kredi faiz oranı, vade boyunca değişiklik göstermemektedir. Arazi Alım Kredisi kullanmak isteyen çiftçinin; çiftçi belgesi yahut ÇKS (Çiftçi Kayıt Sistemi) Belgesi sahibi olması Deniz Bank tarafından mecburi tutulmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 − two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.