Garanti Bankası’ndan Hızlı Sonuçlanan Taşıt Kredisi

Aktif büyüklük bakımından Türkiye’nin en büyük ikici bankası olma özelliği taşıyan Garanti Bankası araba almak isteyenler için taşıt kredisi kampanyası başlattı. Garanti Bankası taşıt kredisiyle Kobiler ve bireysel müşteriler haylindeki arabaya uygun faiz oranı ve esnek vade seçenekleriyle bütçesini zorlamadan sahip olabilir.

Garanti Bankası taşıt kredisiyle hayalindeki arabaya kavuşmak isteyen bireysel müşterilere ve Kobilere 48 aya varan vade seçeneği sunuyor. Garanti Bankası sıfır kilometre ve 10 yaşına kadar ikinci el arabalar için nihai fatura bedeli 50.00 TL olan arabalara yüzde 70 kredilendirme imkanı sunarken nihai fatura bedeli 50.000 TL’den fazla olan arabalara 50.000 TL kadar olan kısmı için yüzde 70, 50.000 TL’nin üstünde olan kısım için yüzde 50 kredilendirme imkanı tanıyor.

Garanti Bankası ödeme planı tercihini müşterilerine bıraktığı ve en kısa sürede krediyi sonuçlandırdığı taşıt kredisi kapsamında araba sahibi olmak isteyenlere 1,44 faiz oranından kredi kullanma imkanı tanıyor. Bununla birlikte Garanti Bankası Taşıt kredisi kapsamında taşıt kredisini söz konusu arabanın ipotek edilmesi şartıyla kullanma açıyor. Ayrıca Garanti Bankası arabanın kaskosunu Eureko’dan yapan müşterilerine taşıt kredisi faiz oranında 0,05puanlık indirim yapıyor.

Garanti Bankası’ndan 36 ay vadeli 1,44 faiz oranından 20.000 TL miktarında taşıt kredisi alırsanız krediniz aylık taksit tutarı 750,79 TL olurken kredinizin toplam masrafları 300 TL olur. Kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 23,2695 olur. Yıllık toplam maliyet oranına masraflar, faiz ve vergiler dahilken sigorta prim ücretleri dahil değildir.

Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyasına başvuru formu, nüfus cüzdanı, gelir belgesi, satın alınacak araca ait proforma fatura ile Garanti şubelerinden başvurabilirsiniz 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 + 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.