Ana SayfaGündemTam 1.000.000 Türk Lirasına Kadar 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Garanti Bankası’nda!

Tam 1.000.000 Türk Lirasına Kadar 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Garanti Bankası’nda!
T

-

Garanti Bankası ev almak isteyenlere müjde niteliğinde bir konut kredisi kampanyası hazırladı. Banka hazırladığı kredi kapsamında klasik konut kredilerinde sunulan likidite miktarlarını son derece yukarıya taşımış. Banka tarafından sunulan likidite imkanı üst limiti tam 1.000.000 Türk Lirası.

Garanti Bankası bununla da kalmamış. Müşterinin ev almak için kullandığı finansman tutarını çok uzun vadelere yayarak zorlanmadan ödemesine imkan tanımış. Konut kredisi kampanyasından yararlanarak ev almak isteyenleri bekleyen maksimum vade süresi tam 240 ay.

Her Vadeye ve Her Tutara Farklı Faiz Oranı!

Konut kredisi kampanyası uyarınca Garanti Bankası’ndan kredi kullanmak isteyen müşteriler borç geri ödemelerinde tam 240 aya kadar taksitlendirme yapabilmekteler. Garanti Bankası konut kredisi kampanyasından yararlanarak ev almak isteyen müşterileri için sabit bir faiz oranı belirlememiştir. Faiz oranları kişinin kullanacağı kredi miktarı ve borcunu geri ödemek istediği vade süresi baz alınarak hesaplanmaktadır.

Garanti Bankası konut kredisi kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen müşteriler azami vade olan 240 ayda, azami tutar olan 1 milyon Türk Lirası finansman kullanmak isterlerse; aylık yüzde 1,14 faiz oranı ile karşılaşacaklardır. Bu durumda aylık ödenmesi gereken taksit miktarı 12.200 Türk Lirası olacaktır. Tabii bu meblağ herkesin ödeyebileceği bir taksit tutarı değildir, ancak azami tutar ve vade için böyle bir seçenek olduğu da bilinmelidir.  

Garanti Bankası konut kredisi kampanyasından yararlanarak kiracılıktan kurtulmak isteyen müşteriler için aylık yüzde 0,95 oranından başlayan ve aylık yüzde 1,14 oranına kadar giden geniş yelpazede faiz oranları sunmaktadır. Kısa vadelerde faiz oranları düşük olmak ile birlikte; 120 ay vadede aylık faiz oranı sabit 1,07 ve 240 ay vadeli kredi kullanımlarında faiz oranı sabit 1,14’dür.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol