Denizbank Traktör ve Tarımsal Ekipman Kredisi

Denizbank çiftçi müşterileri için traktör ve tarımsal ekipman desteği sağlamaktadır. Deniz Bank traktör ve tarımsal ekipman desteği kapsamında; sıfır kilometre ya da ikinci el traktör alımı için, yahut zirai faaliyetlerde kullanım için gerekli ekipman alımında kullanılması kaydı ile kredi imkanı tanımaktadır.

Denizbank traktör kredisi kampanyası dahilinde çiftçiler için 60 aya varan vade seçenekleri mevcut. Kredi kapsamında müşterilere uygulanacak faiz oranı ise aylık yüzde %1,27’den başlamaktadır.

Alınacak Taşıtın Yüzde 75’ine Kadar Kredi İmkanı!

Denizbank traktör ve tarımsal ekipman kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 100.000 Türk Lirasına kadar finansman imkanı sunmaktadır. Bu kredi sıfır araç alımlarında kullanılabileceği gibi, ikinci el traktör alımlarında da kullanılabilmektedir. Çiftçiler alacakları kredinin geri ödemesini 60 ay vadeye kadar bölme olanağına sahiptirler. 5 yıllık süreçte geri ödenecek kredinin taksitleri düzenli olarak ayda bir kez ödenebilirken, isteğe göre yılda bir kez de ödenebilmektedir.

Denizbank Traktör Kredisi Aylık Ödeme Planı

Deniz Bank’tan 100.000 Türk Lirası traktör kredisi kullanan bir çiftçiyi aylık yüzde 1,27 faiz oranı beklemektedir. 60 aylık sürede geri ödeme yapacak müşterinin yıllık olarak bankaya yatırması gereken taksit tutarı takribi 28.500 Türk Lirasıdır. Çiftçi aylık taksitler ile borcunu geri ödemek ister ise yaklaşık taksit tutarı 2.500 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

Deniz Bank traktör ve tarımsal ekipman kampanyası özelinde müşteriye banka tarafından çekilen kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı ve 500 Türk Lirası tutarında vergi yansıtılmaktadır. Deniz Bank tarafından verilen traktör ve tarımsal ekipman kredisinin; müşterinin almak istediği traktör fatura değerinin yüzde 75’ine kadar olabileceği unutulmamalıdır. 

Denizbank Arazi Alım Kredisi

Denizbank’ın sunduğu arazi alım kredisi ise, tüm üreticilerin ve tarımsal işletmelerin bütün tasarımsal faaliyetlerini yürütebilmeleri için sunulmaktadır. Kişiler arazi bedelini finanse edilmesi kapsamında 60 ay vadeli kredi kullanabilmektedirler. Kredi başvurusunda arazinin ekspertiz değerinin sadece %50’si kadar kredi kullanılabilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın