Anasayfa Gündem Deniz Bank Traktör ve Tarımsal Ekipman Kredisi

Deniz Bank Traktör ve Tarımsal Ekipman Kredisi

Deniz Bank çiftçi müşterileri için traktör ve tarımsal ekipman desteği sağlamaktadır. Deniz Bank traktör ve tarımsal ekipman desteği kapsamında; sıfır kilometre ya da ikinci el traktör alımı için, yahut zirai faaliyetlerde kullanım için gerekli ekipman alımında kullanılması kaydı ile kredi imkanı tanımaktadır.

Deniz Bank’ın duyurduğu kampanya dahilinde çiftçiler için 60 aya varan vade seçenekleri mevcut. Kredi kapsamında müşterilere uygulanacak faiz oranı ise aylık yüzde %1,27’den başlamaktadır.

Alınacak Taşıtın Yüzde 75’ine Kadar Kredi İmkanı!

Deniz Bank traktör ve tarımsal ekipman kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 100.000 Türk Lirasına kadar finansman imkanı sunmaktadır. Bu kredi sıfır araç alımlarında kullanılabileceği gibi, ikinci el traktör alımlarında da kullanılabilmektedir. Çiftçiler alacakları kredinin geri ödemesini 60 ay vadeye kadar bölme olanağına sahiptirler. 5 yıllık süreçte geri ödenecek kredinin taksitleri düzenli olarak ayda bir kez ödenebilirken, isteğe göre yılda bir kez de ödenebilmektedir.

Deniz Bank’tan 100.000 Türk Lirası traktör kredisi kullanan bir çiftçiyi aylık yüzde 1,27 faiz oranı beklemektedir. 60 aylık sürede geri ödeme yapacak müşterinin yıllık olarak bankaya yatırması gereken taksit tutarı takribi 28.500 Türk Lirasıdır. Çiftçi aylık taksitler ile borcunu geri ödemek ister ise yaklaşık taksit tutarı 2.500 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

Deniz Bank traktör ve tarımsal ekipman kampanyası özelinde müşteriye banka tarafından çekilen kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı ve 500 Türk Lirası tutarında vergi yansıtılmaktadır. Deniz Bank tarafından verilen traktör ve tarımsal ekipman kredisinin; müşterinin almak istediği traktör fatura değerinin yüzde 75’ine kadar olabileceği unutulmamalıdır. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

3 × 5 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,768BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,053TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler