Gündem Şeker Bank Traktör Kredisi

Şeker Bank Traktör Kredisi

Son Güncelleme:

Şeker Bank’tan çiftçileri sevindiren bir kampanya daha geldi. Traktör kredisi kampanyası ile; Şeker Bank’tan finansman desteği alarak sıfır kilometre ya da ikinci el traktör almak mümkün. Banka kredi kampanyası dahilinde çiftçilere uzun vadeler ve ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Şeker Bank’ın traktör kredisi kampanyası uyarınca çiftçiler için 84 aya kadar vade imkânı tanımaktadır. Söz konusu kredi için müşterilere uygulanacak faiz oranı aylık yüzde %1,29’dan başlamaktadır. Faiz oranı çekilen krediye ve tercih edilen vadeye göre farklılık göstermektedir.

Traktör İster Sıfır Olsun İster İkinci El; Yüzde 75’ine Kadar Kredi İmkanı!

Şeker Bank traktör kredisi kampanyası kapsamında çiftçilere tam 150.000 Türk Lirasına kadar likidite olanağı sunmaktadır. Çiftçiler traktör kredisinden faydalanarak sıfır araç alımı yapabileceği gibi, ikinci el traktör alımlarında da söz konusu desteği kullanılabileceklerdir. Müşteriler; alacakları kredinin geri ödemesini 84 ay vadeye kadar yapabilecektir. 7 yıllık vade ile kredi kullanabilen çiftçi hasat zamanlarına göre kredi taksitini ayarlayıp bankaya yılda bir kez geri ödeme yapma olanağına sahiptir.

Şeker Bank’tan 150.000 Türk Lirası traktör kredisi kullanan bir çiftçiye aylık yüzde 1,29 faiz oranı uygulanacaktır. 7 yıllık sürede geri ödeme yapacak çiftçinin yıllık olarak bankaya yatırması gereken taksit tutarı takribi 31.000 Türk Lirası seviyesindedir.

Şeker Bank traktör kredisi kampanyası özelinde müşteriye banka tarafından çekilen kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı yansıtılmaktadır ki bu tutar 150.000 Türk Lirası kredi kullanımında müşterinin karşısına 750 Türk Lirası olarak çıkacaktır. Ayrıca Şeker Bank tarafından verilen traktör kredisi, müşterinin almak istediği traktör değerinin azami yüzde 75’ine kadar kullandırılabilmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,633TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler