Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan Esnafa Kurumsal Finansman Desteği

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından “Esnafa Kurumsal Finansman Desteği” kampanyası hazırlandı.  KOBİ’ler (küçük ve orta büyüklükteki işletmeler) ve küçük esnafa özel kampanya kapsamında bir çok seçenekte uygun kâr oranları ile uzun vadelerde finansman imkanı sunulmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan “Esnafa Kurumsal Finansman Desteği” kampanyası dahilinde avantajlı kâr oranlarından ve vade olanaklarından faydalanmak isteyen ticaret erbabının kefil bulmasına da gerek yok.

48 Aya Kadar Vade İmkânı Sunulan Kredide Tercihe Göre Ödeme Planı Yapılabilmekte

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hazırlanan kredi kampanyası uyarınca; likidite sıkıntısı yaşayan esnaf 200.000 Türk Lirasına kadar nakit elde etme olanağına sahiptir. Söz konusu kredi dahilinde alacağı krediyi 48 aya kadar vadelendirerek ödeyebilecek olan esnaf çeşitli ödeme kolaylıklarına da sahiptir. Esnaf kullandığı krediyi ödeme zorluğu yaşarsa ödemesiz dönemler belirleyebilmektedir. Ticaret erbabı kampanya dahilinde kendisine sunulan “3 ay ödemesiz dönem” ile kârının düştüğü zamanlarda taksit ödemesi yapmama hakkına sahiptir. Ayrıca aylık düzenli geliri olmayan esnaflarda 3 ayda bir ödemeli ve değişken taksitli ödeme planlarından birini tercih ederek kredi geri ödemelerini daha rahat koşullarda yapabilmektedirler.

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan “Esnafa Kurumsal Finansman Desteği” kredisi kullanarak finansal darboğazdan çıkmak isteyen ticari müşterilerin kefil getirme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak bankanın işletme sermaye yapısını kredilendirmeye uygun bulmadığı durumlarda kefil isteme seçeneğini de masaya getirebileceği unutulmamalıdır. Bu durum ancak Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinde kredi başvurusu esnasında netliğe kavuşmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.