Akbank Türkiye Geneli Personel Alımlarına Devam Ediyor!

0

Ülkemizin köklü bankalarından biri olan ve kadrosunu her geçen gün güçlendirerek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan bankalardan biri olan Akbank yurt geneli personel alımlarına devam etmektedir.

Bankacılık sektöründe yıllardır binlerce adaya iş imkanı sağlayan ve Türkiye geneli yayınlanan iş ilanları doğrultusunda şube ağınıda beraberinde geliştiren Akbank personel alımlarını sürdürmektedir. Günümüzde bankacılık sektörü İİBF mezunu adayların ilk tercihleri arasında yer alırken, kurumsal yapısı ve kariyer olanakları açısında da farklı bölümlerden mezun olan veya öğrenci adaylar için de öncelikli tercihler arasında görülmektedir. 

Bankacılık sektörü içerisinde bir çok farklı pozisyon ve departmanı barındırmaktadır. Banka mülakat süreçleri ve banka sınavlarında başarıyı yakalayan bankacı adayları için, belirtilen iş ilanları çerçevesinde alımlar yapılmaktadır.

Akbank tarafından yayınlanan iş ilanları içerisinde hem şube ağı hemde genel müdürlük ve operasyon birimleri bulunmaktadır.  Bu kapsamda gerçekleştilen Akbank personel alımları, Türkiye geneli bölgelerde yer alan şubeler için gişe ve satış pozisyonlarının yanı sıra portföy yöneticiliği gibi satış odaklı pozisyonlarda bulunmaktadır. 

Güncel olarak yayınlanmış olan Akbank iş ilanlarına başvuran adaylar için düzenlenecek olan banka sınavları (gerek görülen bölümler için) neticesinde başarılı olan adaylar için ayrıca birebir mülakatlar düzenlenmektedir. Mülakat süreçlerini de başarı ile tamamlayan adaylara kurumsal kimliğe kavuşma fırsatı sunulmaktadır. 

Akbank 2016 Güncel personel alım ilanlarına bu bağlantıları kullanarak ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version