Ana Sayfa Banka İş İlanları İng Bank Gişe Yetkili Yardımcısı İş Başvurusu

İng Bank Gişe Yetkili Yardımcısı İş Başvurusu

-

İng Bank gişe kadrolarında görev almak üzere yeni personel alımları gerçekleştirmektedir. Bankanın İstanbul şubeleri gişe yetkili yardımcısı pozisyonları için başvuru süreçleri sürmektedir.

2007 yılından bu yana ülkemizde aktif hizmet veren İng Bank 40 dan fazla ülkede faaliyet gösteren ender bankalar arasında yer almaktadır. Banka kurumsal yapısı içerisinde yılın her dönemi personel alımları gerçekleştirmektedir. Özellikle tecrübesiz adayların eğitilmesi ve deneyimiz bankacı adaylarına kariyer olanakları sağlamak amacı ile farklı departman ve birimler için banka iş ilanları yayınlamaktadır. Bunlardan bir tanesi de İstanbul bölgesinde bulunan şubelerine yeni gişe yetkili yardımcıları için açılmış olan iş ilanıdır. 

İng Bank’ta kariyer planları olan adaylar için ayrıca “Practica Kampı” adı altında geleceğin yönetici adayları için bankacılık kampıda düzenlenmektedir. Banka düzenlenecek olan kamp dahilinde üniversitelerin son sınıf öğrencilerine hazır iş fırsatlarıda sunmaktadır. 

Gişe Yetkili Yrd. Iş ilanı kapsamında başvuru süreci sonunda bankanın düzenleyeceği banka sınavı ve mülakat sonuclarına bağlı olarak istihdam edilecek personeller belirlenmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için bankacılık alanında deneyim şartı aranmazken, üniversite mezunu olması tercih edilmektedir. 

İlgili pozisyon çerçevesinde şube gişe kadrolarında temel bankacılığa ilk adım atma olanağı sağlanmaktadır. 

İng Banka Şube Gişe Yetkili Yardımcısı banka iş ilanı için başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-gise-yetkili-yardimcisi-1433320

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,611BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,428TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler