Ana SayfaEkonomiHSBC Modern Hesap

HSBC Modern Hesap

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Bank; birikimlerini değerlendirmek isteyen, ancak parası lazım olduğunda da getirilerinden kayıp yaşamak istemeyenler için yeni bir bankacılık ürünü geliştirdi. Banka tarafından “modern hesap” olarak adlandırılan bu ürün sayesinde müşteriler paralarına hem faiz getirisi alabiliyorlar, hem de vadesiz hesaptan gerçekleştirebildikleri işlemleri devam ettirebiliyorlar.

HSBC; Modern Hesap açmak için bir alt sınır belirlemezken, faiz getirisi için alt limit tayin etmiştir. Müşteri modern hesabın getirilerinden faydalanmak için hesabında 2.000 Türk Lirası üzerinde bir meblağ bulundurmalıdır. 2.000 Türk Lirası üzerindeki bakiye için faiz getirisi kazanılabilirken, bakiyenin 2.000 Türk Lirasına kadar olan kısmı için faiz uygulanmamaktadır.

Hoş Geldin Faizi Yüzde 10!

HSBC Bank modern hesap açtıracak müşterilere hoş geldin faizi olarak yüzde 10 oranında getiri sağlamaktadır. Yalnız bu oran hesap açıldığı günden itibaren 1 ay süre ile geçerlidir. Ayrıca müşterinin söz konusu orandan faydalanabilme azami tutarı 100.000 Türk Lirasıdır. 100.000 Türk Lirası üzeri mevduatlar için banka tarafından hoş geldin faizi sağlanmamaktadır.

HSBC Bank modern hesap sahiplerine vade bozulma durumu olmadan para çekme ve yatırma olanağı sunmaktadır. Ayrıca hesap hamileri internet bankacılığı üzerinde ücretsiz olarak EFT ve havale yapabilmektedir.

HSBC Bank müşterilerine tıpkı vadesiz hesaplarda olduğu gibi fatura ve düzenli ödeme talimatı verebilme olanağını da sağlamaktadır. Üstelik HSBC; birçok bankada bulunmayan kısa mesaj ile bilgilendirme sayesinde, otomatik ödemeler öncesi ve sonrasında SMS ile müşterilerini bilgilendirmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.