Ana SayfaEkonomiHSBC Modern Hesap

HSBC Modern Hesap
H

-

HSBC Bank; birikimlerini değerlendirmek isteyen, ancak parası lazım olduğunda da getirilerinden kayıp yaşamak istemeyenler için yeni bir bankacılık ürünü geliştirdi. Banka tarafından “modern hesap” olarak adlandırılan bu ürün sayesinde müşteriler paralarına hem faiz getirisi alabiliyorlar, hem de vadesiz hesaptan gerçekleştirebildikleri işlemleri devam ettirebiliyorlar.

HSBC; Modern Hesap açmak için bir alt sınır belirlemezken, faiz getirisi için alt limit tayin etmiştir. Müşteri modern hesabın getirilerinden faydalanmak için hesabında 2.000 Türk Lirası üzerinde bir meblağ bulundurmalıdır. 2.000 Türk Lirası üzerindeki bakiye için faiz getirisi kazanılabilirken, bakiyenin 2.000 Türk Lirasına kadar olan kısmı için faiz uygulanmamaktadır.

Hoş Geldin Faizi Yüzde 10!

HSBC Bank modern hesap açtıracak müşterilere hoş geldin faizi olarak yüzde 10 oranında getiri sağlamaktadır. Yalnız bu oran hesap açıldığı günden itibaren 1 ay süre ile geçerlidir. Ayrıca müşterinin söz konusu orandan faydalanabilme azami tutarı 100.000 Türk Lirasıdır. 100.000 Türk Lirası üzeri mevduatlar için banka tarafından hoş geldin faizi sağlanmamaktadır.

HSBC Bank modern hesap sahiplerine vade bozulma durumu olmadan para çekme ve yatırma olanağı sunmaktadır. Ayrıca hesap hamileri internet bankacılığı üzerinde ücretsiz olarak EFT ve havale yapabilmektedir.

HSBC Bank müşterilerine tıpkı vadesiz hesaplarda olduğu gibi fatura ve düzenli ödeme talimatı verebilme olanağını da sağlamaktadır. Üstelik HSBC; birçok bankada bulunmayan kısa mesaj ile bilgilendirme sayesinde, otomatik ödemeler öncesi ve sonrasında SMS ile müşterilerini bilgilendirmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,397TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol