Krediler Fibabanka Kişisel Finansman Kredisi (Konut Teminatı Karşılığı)

Fibabanka Kişisel Finansman Kredisi (Konut Teminatı Karşılığı)

Son Güncelleme:

Fibabanka klasik ihtiyaç kredilerinin yanı sıra, sahip olduğu gayrimenkulü teminat göstererek daha fazla kredi kullanmak isteyen müşterileri için “kişisel finansman kredisi” kampanyası düzenledi.

Kişisel finansman kredisi kampanyası kapsamında Fibabanka’dan likidite edinmek isteyen müşteriler için evlerini bankaya teminat göstermek zaruridir. Bankadan kullanılabilecek kredi meblağı da, sahip olunan evin ekspertiz değeri ile doğru orantılıdır.

Azami Vade 48 Ay, En Düşük Oran Aylık Yüzde 1,45!

Fibabanka kişisel finansman kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine azami 48 aya kadar vade imkanı tanımaktadır. Müşteriye uygulanacak faiz oranı, tercih edilecek vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Fibabanka 0-12 ay arası vadeli kredi kullanımları için aylık yüzde 1,45 oranında faiz uygulamaktadır. Müşterinin kredi kullanırken geri ödeme için 13- 36 ay arası bir süre ile geri ödeme seçeneği tercih etmesi durumunda karşılaşacağı faiz oranı aylık yüzde 1,55 seviyesidir. Kişisel finansman kredisi kampanyası uyarınca müşterilerin tercih edebileceği en uzun vade süresi olan 37-48 ay arası vade diliminde ise uygulanacak faiz oranı en üst noktaya çıkmaktadır. Söz konusu vade dilimi için Fibabanka tarafından aylık yüzde 1,65 oranında faiz tayin edilmiştir.

Banka kişisel finansman kredisi dahilindeki bütün likidite edinimlerinde müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Dosya masrafı olarak da bilinen bu ücret; müşterinin kullandığı kredi tutarının binde beşi oranındadır. 30.000 Türk Lirası kredi kullanımında 150 Türk Lirası masraf tutarı müşterilerden tahsil edilmektedir. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,620TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler