Fibabanka Kişisel Finansman Kredisi (Konut Teminatı Karşılığı)

0

Fibabanka klasik ihtiyaç kredilerinin yanı sıra, sahip olduğu gayrimenkulü teminat göstererek daha fazla kredi kullanmak isteyen müşterileri için “kişisel finansman kredisi” kampanyası düzenledi.

Kişisel finansman kredisi kampanyası kapsamında Fibabanka’dan likidite edinmek isteyen müşteriler için evlerini bankaya teminat göstermek zaruridir. Bankadan kullanılabilecek kredi meblağı da, sahip olunan evin ekspertiz değeri ile doğru orantılıdır.

Azami Vade 48 Ay, En Düşük Oran Aylık Yüzde 1,45!

Fibabanka kişisel finansman kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine azami 48 aya kadar vade imkanı tanımaktadır. Müşteriye uygulanacak faiz oranı, tercih edilecek vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Fibabanka 0-12 ay arası vadeli kredi kullanımları için aylık yüzde 1,45 oranında faiz uygulamaktadır. Müşterinin kredi kullanırken geri ödeme için 13- 36 ay arası bir süre ile geri ödeme seçeneği tercih etmesi durumunda karşılaşacağı faiz oranı aylık yüzde 1,55 seviyesidir. Kişisel finansman kredisi kampanyası uyarınca müşterilerin tercih edebileceği en uzun vade süresi olan 37-48 ay arası vade diliminde ise uygulanacak faiz oranı en üst noktaya çıkmaktadır. Söz konusu vade dilimi için Fibabanka tarafından aylık yüzde 1,65 oranında faiz tayin edilmiştir.

Banka kişisel finansman kredisi dahilindeki bütün likidite edinimlerinde müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Dosya masrafı olarak da bilinen bu ücret; müşterinin kullandığı kredi tutarının binde beşi oranındadır. 30.000 Türk Lirası kredi kullanımında 150 Türk Lirası masraf tutarı müşterilerden tahsil edilmektedir. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın