Ana SayfaKredilerFibabanka Kişisel Finansman Kredisi (Konut Teminatı Karşılığı)

Fibabanka Kişisel Finansman Kredisi (Konut Teminatı Karşılığı)

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka klasik ihtiyaç kredilerinin yanı sıra, sahip olduğu gayrimenkulü teminat göstererek daha fazla kredi kullanmak isteyen müşterileri için “kişisel finansman kredisi” kampanyası düzenledi.

Kişisel finansman kredisi kampanyası kapsamında Fibabanka’dan likidite edinmek isteyen müşteriler için evlerini bankaya teminat göstermek zaruridir. Bankadan kullanılabilecek kredi meblağı da, sahip olunan evin ekspertiz değeri ile doğru orantılıdır.

Azami Vade 48 Ay, En Düşük Oran Aylık Yüzde 1,45!

Fibabanka kişisel finansman kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine azami 48 aya kadar vade imkanı tanımaktadır. Müşteriye uygulanacak faiz oranı, tercih edilecek vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Fibabanka 0-12 ay arası vadeli kredi kullanımları için aylık yüzde 1,45 oranında faiz uygulamaktadır. Müşterinin kredi kullanırken geri ödeme için 13- 36 ay arası bir süre ile geri ödeme seçeneği tercih etmesi durumunda karşılaşacağı faiz oranı aylık yüzde 1,55 seviyesidir. Kişisel finansman kredisi kampanyası uyarınca müşterilerin tercih edebileceği en uzun vade süresi olan 37-48 ay arası vade diliminde ise uygulanacak faiz oranı en üst noktaya çıkmaktadır. Söz konusu vade dilimi için Fibabanka tarafından aylık yüzde 1,65 oranında faiz tayin edilmiştir.

Banka kişisel finansman kredisi dahilindeki bütün likidite edinimlerinde müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Dosya masrafı olarak da bilinen bu ücret; müşterinin kullandığı kredi tutarının binde beşi oranındadır. 30.000 Türk Lirası kredi kullanımında 150 Türk Lirası masraf tutarı müşterilerden tahsil edilmektedir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...