Burgan Bank Fırsat Kredisi: Şimdi Al 2017’de Ödemeye Başla!

0

Burgan Bank müşterilerine “fırsat kredisi” adı altında yeni bir kampanya duyurdu. Kampanya uyarınca nakit ihtiyacını bankadan bugün giderebilecek olan müşteri, ödemelerine 2017’de başlama olanağına haizdir. Zira bu kredi kampanyası uyarınca banka tarafından müşterilerine “taksit öteleme” imkânı sunulmaktadır.

Burgan Bank fırsat kredisi kampanyası dahilinde likidite kullanan müşteriler geri ödemelerine hemen başlamak zorunda değildir. Banka müşterilerine taksit öteleme hakkı tanımıştır. Bu sayede bugün kullanılan kredinin geri ödemelerine 2017 yılında başlama olanağı mevcuttur.

Azami Vade 48 Ay, Minimum Oran Aylık Yüzde 1,21!

Burgan Bank müşterilerine “fırsat kredisi” dahilinde azami 48 aya kadar vade olanağı tanımaktadır. Vade diliminin ilk basamağı olan 3- 24 ay vade aralığında müşteriler aylık yüzde 1,21 oranında faizden yararlanabilmektedir.

Bankaya 25- 36 ay vade aralığında geri ödeme yapmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,23 faiz oranına tabi olacaktır. 37- 48 ay vade aralığını tercih eden müşteriler ise aylık yüzde 1,25 faiz oranından likidite edinme hakkına sahiptir.

Tüm vade tercihlerinde banka, müşterilerinin hayat sigortası yaptırmalarınız zorunlu tutmuştur. Hayat sigortası poliçe prim ücreti Burgan Bank tarafından müşteriye yansıtılmaktadır. Bununla birlikte kredi müşterisinin edindiği miktar üzerinden binde beş oranında kredi tahsis ücretini bankaya masraf olarak vereceği de unutulmamalıdır. Bankadan 10.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri, bankaya masraf olarak 50 Türk Lirası ödeme yapmak durumundadır. Burgan Bank’tan “fırsat kredisi” kampanyası ile maksimum 50.000 Türk Lirasına kadar finansman edinilebilmektedir. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın