Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Kamu Personeline Özel Kredi Kampanyası!

Vakıfbank’tan Kamu Personeline Özel Kredi Kampanyası!
V

-

Vakıfbank, kamu personeline özel kredi kampanyası ile azami 70 bin Türk Lirası kredi verebilmektedir. Banka tarafından 48 ay vade ile geri ödenebilecek krediye uygun faiz seçenekleri sunulmaktadır.

Bankanın duyurduğu kamu personeline özel kredi kampanyası ile kamuda çalışan kişiler uygun faiz avantajları ve çeşitli taksit imkanları ile kredi kullanabilmektedirler. Kampanya kapsamında müşteriye azami 70 bin Türk Lirası kredi verilebilmektedir.

Azami 70.000 Türk Lirası, Maksimum 48 Ay Vade!

Kullanılan kredi maksimum 48 aya varan vadelerle olmak üzere, aylık ya da 3 aylık periyodlarla kredi taksitleri ödenebilir. Ayrıca kredi kullanıldıktan sonra taksit ödemeleri 3 ay ötelenebilmektedir. Kredi taksit ödemeleri 3 ay erteleme dahil olmak üzere toplamda 48 ay vadede ödenmek durumundadır. Kampanya dahilinde kullanılan kredi miktarına göre 3 çeşit faiz oranı bulunmaktadır. Faiz oranı yüzde 1,17’den 10 bin Türk lirasına kadar kredi kullanılabilmektedir.

70 bin liraya kadar kullanılabilen kredilerde masraflı ve masrafsız olmak üzere iki çeşit kredi ve faiz oranı mevcut bulunmaktadır. Masraflı kredi kullanmak isteyen müşteriler için banka yüzde 1,15 faiz oranı ile kredi verebilmektedir. Bu durumda banka müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Dosya masrafı olarak bilinen kredi tahsis ücreti binde 5 oranında müşteriden tahsil edilir.

Kampanya dahilinde masrafsız kredi ise yüzde 1,25 faiz oranı ile müşterilere sunulmaktadır. Kredi 48 ay vade ile ödenmekte olup, dosya masrafı alınmamaktadır. Bankanın uyguladığı kamu personeline özel kredi kampanyasından yararlanmak için müşterinin bankadan kredili mevduat hesabı açtırması ve banka aracılığı ile sigorta yaptırması zorunlu tutulmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol