Ana SayfaGündemTam 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Garanti Bankası’nda

Tam 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Garanti Bankası’nda
T

-

Garanti Bankası duyurduğu konut kredisi kampanyası dahilinde bütün limitleri artırdı. Konut almak isteyenler Garanti Bankası’ndan 1 milyon Türk Lirasına kadar finansman desteği edinebilecekler. Banka tarafından önerilen vade seçenekleri ise tam 240 aya kadar uzamakta.

Garanti Bankası düzenlediği konut kredisi kampanyası ile müşterilerine aylık yüzde 0,90 faiz oranından başlayan seçenekler sunmaktadır. Bu faiz oranı kısa vadeler için geçerli olup, vade süresi uzadıkça faiz oranı da doğru orantılı olarak artış göstermektedir.

12- 240 Ay arası Vade Seçeneği!

Banka tarafından duyurulan kampanya kapsamında çekilebilecek maksimum konut kredisi miktarı tam 1 milyon Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Alınacak konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullanılabilmektedir. 1 milyon Türk Lirası değerinde bir ev alınmak istendiğinde, bankadan alınabilecek likidite desteğinin üst sınırı 800 bin Türk Lirasıdır.

Söz konusu kampanya kapsamında Garanti Bankası’ndan 12- 24 ay bandında vade ile kredi kullanmak isteyenler için faiz oranı aylık yüzde 0,9’dur. 25- 60 ay aralığında kredi kullanılmak istenirse faiz oranı aylık yüzde 0,95 düzeyine çıkmaktadır. 61 aydan 119 aya kadar olan vade diliminde uygulanacak faiz oranı ise aylık yüzde 0,99 düzeyidir. Kampanyanın en uzun vade dilimi olan 120- 240 ay arası vade yelpazesi için banka tarafından aylık yüzde 1,14 faiz oranı belirlenmiştir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol