Ana SayfaKredilerKamu Çalışanlarına ve Kendisinden Maaş Alanlara QNB Finansbank’tan Özel İhtiyaç Kredisi

Kamu Çalışanlarına ve Kendisinden Maaş Alanlara QNB Finansbank’tan Özel İhtiyaç Kredisi
K

-

Kamu çalışanları ve maaşını QNB Finansbank’tan müşterilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası QNB Finansbank’ta müşterileri bekliyor. Banka Kamu ve “Finansmaaş” Kredisi kampanyası ile kamu çalışanlarına büyük avantaj sağlıyor. QNB Finansbank farklı sektörlerde çalışan müşterilerine özel kredi kampanyaları yapmaya devam ediyor.

Kamu ve “Finansmaaş” Kredisi kampanyası ile kamuda çalışan ve maaşını QNB Finansbank’tan alan müşteriler uygun faiz ve vade imkanları ile kolay finansman sağlayabilmektedirler. Kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi aylık yüzde 1,14’ten başlayan faizlerle müşterilere sunuluyor.

Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,14!

Kampanya uyarınca tüketici kredisi almış olan müşteriler 48 aya varan vadelerle çeşitli ödeme seçeneklerine sahiptirler. Kampanya kapsamında aylık yüzde 1,14’ten başlayan faizlerle alınacak maksimum kredi miktarı 50 bin Türk Lirası’dır. Alınabilecek minimum kredi 1.000 Türk Lirası olmakla birlikte kredi üst limiti müşterinin kredi skoruna göre tayin edilmektedir. Kampanya dahilinde banka müşteriden çekilen kredi miktarına göre yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti talep etmekte; ayrıca kredi kullanan herkesin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmaktadır.

Kampanya kapsamında, 10 bin Türk Lirası kredi alındığında aylık yüzde 1,14 faiz oranı ve 48 ayda ödeme seçeneğiyle birlikte, müşterinin aylık kredi geri ödeme taksiti 287 Türk Lirası’dır. Dosya masrafı 52,5 lira, sigorta prim ücreti ise ortalama 350 Türk Lirasıdır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol