ICBC Bank Yeni Müşteri Kampanyasında Müthiş Faiz Oranı

Paranızı bankada tutmak ve aynı zamanda da kar etmek mi istiyorsunuz? ICBC Bank tam size göre. ICBC Bank yeni gelen müşterilerine özel faiz seçenekleriyle göz dolduruyor.  Birikimlerinizi ICBC Bank’ta değerlendirmek sizin elinizde.

“Yeni Müşteri Kampanyası” Türk Lirası, Dolar ve Euro cinsi para birimleri için geçerli olmaktadır. Banka ile yeni çalışmaya başlayacak olan müşteriler kampanyadan yararlanma ve uygun faiz oranlarından faydalanma hakkına sahiptirler.

Azami 45 Güne Kadar Geçerli Faiz Oranı Türk Lirası İçin Yıllık Yüzde 11,75!

Kampanya koşullarındaki faiz oranları 32 ila 45 gün aralığında geçerli olmak üzere Türk Lirası, Dolar, Euro para birimleri için uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında Türk Lirası vadeli mevduatlar için yüzde 11,75 faiz oranı; Dolar kurunda vadeli mevduatlar için yüzde 3,5 faiz oranı; Euro bazında vadeli mevduatlar için ise yüzde 1,75 faiz oranı banka tarafından uygulanmaktadır.

Banka Türk Lirası bazında vadeli mevduat hesapları için maksimum 500 bin Türk Lirası’na kadar söz konusu faiz oranını uygulayabilmektedir. Dolar kurunda kampanya kapsamındaki faiz oranı azami 250 bin Dolar olmakla birlikte, Euro para biriminde de söz konusu faiz oranının uygulanabileceği azami üst limit 250 bin Euro olmaktadır. Yeni gelen kampanyası koşulları, belirtilen faiz oranları ilk ay için geçerli olup ilk aydan sonra banka tarafından aşağı yönlü revize edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.