Ana SayfaKredilerBurgan Bank Süper Net İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank Süper Net İhtiyaç Kredisi
B

-

Üllkemiz bankacılık sektörünün yeni aktörlerinden olan Burgan Bank, müşterilerini memnun edebilmek adına birbirinden farklı özelliklere sahip kredi ürünleri tanıtmaya devam ediyor. Banka tarafından müşterilerine sunulan son kredi ise “Süper Net İhtiyaç Kredisi”.

Burgan Bank “Süper Net İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile müşterilerine tek faiz oranı uyguluyor. Banka bu krediden faydalanmak isteyen müşterilerine uygun ödeme koşulları ve taksit öteleme olanağı da tanıyor. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir; zira kampanya 31 Aralık 2016 tarihinde sona ermektedir.

Burgan Bank bireysel bankacılık müşterilerine finansman sağlamaya devam ediyor. Süper Net İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 1,41 faiz oranı uygulanmaktadır. Kampanya dahilinde tek faiz oranı olan aylık yüzde 1,41 uygulanmakta ve vade süresine göre değişmemektedir.

Kredi Tahsis Ücreti Binde 5, Azami Vade 48 Ay!

Kampanya uyarınca kredi kullanmak isteyen müşteriler kredi geri ödemelerini 48 aya kadar olan vadelerle ödeyebilmektedirler. Müşteri, Süper Net İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 20 bin Türk Lirası likidite kullandığında bankaya 48 ay boyunca aylık takribi 605 Türk Lirası taksit ödemesi yapacaktır.

Süper net ihtiyaç kredisi kampanyasına göre kullanılan kredinin binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti banka tarafından talep edilmektedir. Dosya masrafı olarak da bilinen kredi tahsis ücreti bir örnek ile açıklanacak olursa; 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, 20.000 * 0,05 = 100 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödemesi gerekmektedir.

Burgan Bank Süper Net İhtiyaç Kredisi kampanyası uyarınca müşteriler hayat sigortası yaptırmak zorundadır. Hayat sigortası poliçe primi müşterinin yaşına bağlı olarak değişmekle birlikte her koşulda sigorta ücreti müşteri tarafından ödenmektedir. Kampanyaya katılım için son tarih 31 Aralık 2016 olması hasebiyle, kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin ellerini çabuk tutmaları önem arz etmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol