Ana SayfaGündemVakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası
V

-

İkinci el taşıt kredisi almak isteyen müşterilere Vakıfbank avantajlı vade ve faiz oranlarıyla finansman desteği sağlıyor. “2. El Taşıt Kredisi” kampanyası ile almak istediğiniz araç için likidite temin edebilirsiniz.

Kampanya kapsamında banka müşterilerine aylık yüzde 1,55 faiz oranı ile kredi sağlamaktadır. 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile kredi geri ödemeleri yapılabilmektedir. Kredi taksit ödemeleri 3 aylık periyotlar halinde yapılabileceği gibi müşterinin özelliklerine göre taksit dönemleri farklılık gösterebilmekte; aylık, iki aylık taksit ödemeleri ile kredi geri ödemesi yapılabilmektedir.

Azami 48 Aya Kadar Finansman Olanağı!

Kampanya kapsamında banka müşterinin satın alacağı aracın kasko değerinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini; kalan meblağın ise yüzde 50’sini finansman olarak sağlayabilmektedir. Banka kampanya uyarınca belirli bir gelire sahip ve istihbaratı olumlu olan bireysel şahıslara kredi sağlamaktadır. Ticari müşterilerin söz konusu kampanya koşullarından faydalanma olanağı bulunmamaktadır.

Vakıfbank kampanya dahilinde kredi kullanan müşterilere hayat sigortası yaptırmak zorunlu tutulmuştur. Hayat sigortası poliçe primi müşterinin cinsiyetine ve yaşına bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 200 Türk Lirası civarındadır ve sigorta prim ücreti müşteriden tahsil edilir. Kampanya kapsamında taşıt kredisi kullanan müşterilerin kasko yaptırması da zorunlu tutulmuştur. Kasko prim ücreti müşteriye ait olmak üzere arabanın marka, modeline ve yaşına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Kampanya uyarınca satın alınacak aracın yaşı kredi geri ödeme vadesine göre değişkenlik göstermektedir. 3 ila 36 ay arasında bir vadede ödenecek kredi için 8 yaşına kadar bir araç alınabilmekte iken; 37- 48 ay arası bir vadede ödenecek kredi için banka 5 yaşına kadar olan araçlara finansman desteği sağlamaktadır. Kampanya kapsamında banka araç rehnini teminat olarak almaktadır. Banka finansman desteği sağlayabilmek için gerekli gördüğü taktirde farklı bir teminat veya gayrimenkul ipoteği talep edebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol