Ana SayfaKredilerTürkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Türkiye’de faizsiz bankacılık alanında hizmet veren Türkiye Finans, avantajlı vade seçenekleri ve kâr oranları ile müşterilerine finansman sağlamaya devam ediyor. Faizsiz bankacılığı kullanmayı tercih eden müşteriler beyaz eşya, mobilya, eğitim, tatil gibi ihtiyaçları için gereken finansmanı Türkiye Finans Katılım Bankası’nı tercih edebilmektedirler.

  Türkiye Finans genel ihtiyaç finansmanı kapsamında müşterilerine aylık yüzde 1,39 kâr oranı ile likidite sağlamaktadır. Aylık yüzde 1,39 kâr oranı ile finansman sağlayan müşteri geri ödemelerini 48 aya kadar olan vadelerle yapabilmektedir. Vade seçeneklerine göre ihtiyaç finansmanı kampanyası uyarınca aylık uygulanan kâr oranı değişmemektedir. Yani müşteri sağladığı finansman geri ödemelerini 12 ay vadede de yapsa, 48 ay vadede de yapsa aylık yüzde 1,39 kâr oranı ödeyecektir.

  Yıllık Maliyet Oranı Tercih Edilen Vadeye Göre Farklılık Arz Etmekte!

  Türkiye Finans Katılım Bankası kampanya koşullarına göre müşterilerden, sağlanılan finansmanın binde 5’i oranında finansman tahsis ücreti talep etmektedir. Finansman tahsis ücreti başta tek defaya mahsus olmak üzere tahsil edilmektedir. İhtiyaç finansmanı kampanyası kapsamında müşterinin sağladığı finansmanın yıllık maliyet oranı vadeye göre değişmektedir.

  Müşterinin 10 bin Türk Lirası finansman kullanması durumunda vade tercihlerine göre yıllık maliyet seviyeleri şu şekilde gerçekleşecektir: 12 ay vadede geri ödemek koşulu ile aylık yüzde 1,39 kâr oranından sağlanılan finansmanın müşteriye yıllık maliyeti yüzde 23,12 oranında olmaktadır. Finansman 24 aylık vade ile kullanılmışsa müşteriye olan yıllık maliyeti yüzde 22,58 olmaktadır. 36 ay vade ile kullanılan likiditenin toplam yıllık maliyet oranı yüzde 22,39 olmakla birlikte, 48 ay vade ile alınmış finansmanın yıllık toplam maliyeti ise yüzde 22,30 oranında olmaktadır.

  Türkiye Finans Katılım Bankası’nın genel ihtiyaç finansmanı kampanyası uyarınca banka müşteriden hayat sigortası yaptırmasını zorunlu kılabilmektedir. Hayat sigortası yaptırıldığı durumda sigorta prim ücreti müşteriye ait olacaktır. Ayrıca banka gerekli gördüğü taktirde kefil veya ek belge talep edebilmektedir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  64TakipçilerTakip Et
  2,238TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

  Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

  QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

  Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

  Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

  TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

  Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

  Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

  TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

  TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...