Ana SayfaEkonomiYapı Kredi e-mevduat Hesabı İle Paranız Getiri Sağlasın!

Yapı Kredi e-mevduat Hesabı İle Paranız Getiri Sağlasın!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi e-mevduat hesabı ile bankanın internet yada mobil şubelerinden avantajlı faiz oranları ile mevduat hesabı açabilirsiniz. Mevduat hesabı açtırıp parasına değer katmak isteyen müşteriler e-mevduat hesabı ile Türk Lirası, Dolar ve Euro mevduat hesapları açtırabilmektelerdir. Farklı vade seçeneklerinde farklı faiz oranları bulunan e-mevduat hesabı müşterilerine kazançlı bir süreç sunmaktadır.

E-mevduat hesabının açtırabilmek için alt limit; 1.000 Türk Lirası- Dolar- Euro karşılığı’dır. Kampanyanın avantajlı faiz oranları 32 günlük vadeden itibaren başlamaktadır. Türk Lirası cinsinden açılmış bir e-mevduat hesabı için 32- 91 günlük vade aralığına bakıldığında; 1.000- 25 bin Türk Lirası arasında yatırılan meblağ için yıllık yüzde 9,05 faiz oranı uygulanmaktadır.

Yüksek Meblağa Yüksek Faiz!

E-mevduat hesabına yatırılan para 25 bin ile 100 bin Türk Lirası arasında ise yıllık uygulanacak faiz oranı yüzde 9,55 iken, 100 bin ile 500 bin Türk Lirası arasında yatırılan meblağ içinse yıllık yüzde 9,70 faiz oranı uygulanmaktadır. 94- 182 günlük vade ile e-mevduat hesabına para yatırıldığında; 1.000- 25 bin Türk Lirası arasında yatırılan bir miktar için yıllık yüzde 8,65 faiz oranı; 25 bin ile 100 bin Türk Lirası arasındaki bir meblağ için yıllık yüzde 9,35 faiz oranı ve 100 bin ile 500 bin Türk Lirası arasındaki bir birikim içinse yıllık yüzde 9,55 faiz oranı uygulanmaktadır.

185 ile 728 gün arasında bir vadede e-mevduat hesabına yatırılan nakit için faiz oranlarına bakılacak olursa; 1.000 ile 25 bin Türk Lirası arasındaki bir meblağ için yıllık yüzde 8,55 faiz oranı uygulanmaktadır. 25 bin ile 100 bin arasındaki bir birikim için yıllık yüzde 9,05 faiz oranı işlemekte iken 100 bin ile 500 bin Türk Lirası arasındaki miktarlar için ise yıllık yüzde 9,55 faiz oranı uygulanmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.