Ana SayfaKredilerABank Konut Kredisi Faiz Oranlarını Yüzde 0,85’e İndirdi!

ABank Konut Kredisi Faiz Oranlarını Yüzde 0,85’e İndirdi!
A

-

Bankalar son dönemde birbiri ardına faiz indirimine giderken, Abank’ta yaptığı konut kredisi faiz indirimi ile bu duruma katıldı. Banka yaptığı indirim ile asgari faiz oranlarını aylık yüzde 0,85 düzeyine kadar çekti.

ABank, ev kredisi faiz oranlarında en kısa vade olan 24 aya kadar ki zaman dilim, için aylık yüzde 0,89 olan faiz oranını aylık yüzde 0,85 seviyesine kadar çekildiğini duyurdu. Daha uzun vadeler için de faiz indirimi gerçekleştiren ABank, kısa vadelere oranla uzun vadelerde faizleri nispeten üst seviyede tutmaya ise devam etti.

7 Yıl Vadeli Kredi Kullanımlarında Faiz Oranı 0,90!

ABank 24 aya kadar olan finansman kullanımları için yaptığı indirimleri daha uzun vadelerde de gerçekleştirdi. Bu sayede ev alımı gibi maliyetli bir işin altından kısa vadede kalkamayacak olan vatandaşlar daha uzun vadelerde de avantajlı faiz oranları ile likidite sağlama olanağına kavuştular. 36 aydan 84 aya kadar vade seçeneklerinde aylık yüzde 0,99 olan faiz oranı banka tarafından yapılan indirim ile aylık yüzde 0,90 noktasına çekildi. Abank konut kredisi kampanyasından yararlanarak ev sahibi olmak isteyen müşteriler, yıllık maliyet göz önünde bulundurulduğunda en avantajlı maliyet oranına 7 yıl vadeli kredi kullanımlarında ulaşmaktadırlar.

ABank konut kredisi kampanyası dahilinde daha uzun vadelerde kredi kullanmak isteyen müşterileri için 84 aydan 120 aya kadar da kredi fırsatı sunmaktadır. Söz konusu vade aralığı için 1,20 düzeyinde olan aylık faiz oranı, son indirimin akabinde aylık yüzde 1,05 düzeyine kadar gerilemiştir. Bu sayede borcunu 10 yıl vadelendirerek kredi kullanmak isteyen müşteriler daha cazip faiz oranlarından yararlanma olanağına kavuşmuşlardır.

Bütün vade seçeneklerinde banka tarafından kredi tahsis ücreti olarak kullanılan kredi meblağının binde beşi oranında ücret talep edildiği müşterilerce unutulmamalıdır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol