QNB Finansbank faiz indirimleriyle avantajlı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Birçok kredi faizini aylık yüzde 1,11’e düşüren QNB Finansbank, kışa girerken müşterinin artan nakit ihtiyaçları için uygun faiz oranları ile finansman desteği sağlıyor. QNB Finansbank aylık yüzde 1,15 faiz oranı ile likidite sağladığı ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilerine daha uygun faiz oranı ile finansman desteği sunmak üzere faiz oranını aylık yüzde 1,11’e indirdi.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler faiz indirimlerinden faydalanmak için QNB Finansbank’a başvurabilmektelerdir. Banka borç transferi kredisi kampanyası dahilinde uygulamış olduğu aylık yüzde 1,15 olan faiz oranını da 1,11’e düşürdü.

Borç Transferi Kredisi’nde de Faiz İndirimi!

Çeşitli bankalarda kredileri olan müşteriler kredi ödemelerini tek elden yapmak istedikleri takdirde bankanın aylık faiz oranı yüzde 1,11’e düşürülen borç transferi kredi kampanyasından faydalanabilmektedirler. QNB Finansbank online kredi kampanyası ile acil nakit ihtiyacı doğan müşterilerine daha uygun koşullarda finansman sağlamaya devam ediyor.

Banka online kredi kampanyası dahilindeki aylık yüzde 1,14 olan faiz oranını yüzde 1,11’e kadar düşürerek avantajlarını artırıyor. QNB Finansbank kamuda çalışanlara özel kamu ve “finansmaaş” kredisi kampanyasındaki faiz oranlarında da indirime gitti. Kamu ve finansmaaş kampanyası dahilinde uygulanan ve aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranlarını aylık yüzde 1,11’e düşürerek kamuda çalışan veya maaşını finansmaaş ile alan müşterilerine daha uygun koşullarla finansman desteği sağlamaktadır.

QNB Finansbank kasım ayı sonunda sona erecek olan sonbahar kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine azami vade ve limit sınırı düşük acil ihtiyaç kredisini aylık yüzde 1,15 faiz oranı ile vermekteydi. Faiz oranlarında indirime giden banka sonbahar kredisinde de faiz oranlarını düşürdü. Aylık yüzde 1,15 faiz oranı ile bankanın sağladığı kredi artık yüzde 1,11 faiz oranı ile müşterilerine sunulmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.