Ana SayfaKredilerKuveyt Türk Katılım Bankası Güncel Kâr Oranları (23.11.2016)

Kuveyt Türk Katılım Bankası Güncel Kâr Oranları (23.11.2016)

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Türk Katılım Bankası ülkemizde faaliyet gösteren önemli faizsiz bankacılık kurumlarından. Müşterilerine sade ve anlaşılır bir yaklaşım içerisinde sunduğu olanakları ve uyguladı kâr oranlarını bildiren banka, bu sayede samimiyet bağı kurduğu müşterileri ile sürekli çalışma fırsatı buluyor. Kâr oranlarını güncelleyen banka ticari araçtan kentsel dönüşüme kadar likidite olanağı sunuyor.

Banka tarafından müşterilere sunulan finansman çeşitlerinde, seçilen vadeye göre genellikle kâr oranları farklılık arz ediyor. Bazı finansman olanaklarında ise vade fark etmeksizin müşteriye aynı kâr oranı uygulanıyor.

Konutta Kısa Vade de Kâr Oranı Aylık Yüzde 0,87!

Konut finansmanında kısa vade de banka çok avantajlı kâr oranları sunuyor. 0– 24 ay arası vadeler için bankanın belirlediği oran aylık yüzde 0,87. 25– 36 ay arası vade için yüzde 0,94 iken 37– 60 ay arası vadede yüzde 0,94 ve 61– 120 ay vade dilimi için uygulanan kâr oranı yüzde 0,99 seviyesinde.

Binek Araca Farklı, Ticari Araca Farklı Oran!

Banka binek araçlarda 0- 48 ay arası vadelerde aylık yüzde 1,17 kâr oranı uyguluyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan ticari araç finansmanı edinmek isteyenler; 0– 18 ay arası için aylık yüzde 1,23, 19– 24 ay aralığı için yüzde 1,23, 25– 36 ay vade dilimi için yüzde 1,26 ve 37– 48 ay aralığı için ise yüzde 1,26 kâr oranına tabi oluyorlar.

Genel İhtiyaç Kredilerinde Oran Aylık Yüzde 1,39!

Eğitim, tekne, eşya, seyahat, hac ve umre finansmanı için gereken likiditeyi Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan edinerek 48 ay vade ile geri ödemek isteyen müşteriler aylık yüzde 1,39 kâr oranı ile nakde ulaşabileceklerdir. Söz konusu finansmanların tamamında azami vade 48 ay olup, 48 aya kadar seçilen vade süresi her ne olursa olsun oran 1,39 seviyesinde sabittir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.