Kuveyt Türk Katılım Bankası Güncel Kâr Oranları (23.11.2016)

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Türk Katılım Bankası ülkemizde faaliyet gösteren önemli faizsiz bankacılık kurumlarından. Müşterilerine sade ve anlaşılır bir yaklaşım içerisinde sunduğu olanakları ve uyguladı kâr oranlarını bildiren banka, bu sayede samimiyet bağı kurduğu müşterileri ile sürekli çalışma fırsatı buluyor. Kâr oranlarını güncelleyen banka ticari araçtan kentsel dönüşüme kadar likidite olanağı sunuyor.

Banka tarafından müşterilere sunulan finansman çeşitlerinde, seçilen vadeye göre genellikle kâr oranları farklılık arz ediyor. Bazı finansman olanaklarında ise vade fark etmeksizin müşteriye aynı kâr oranı uygulanıyor.

Konutta Kısa Vade de Kâr Oranı Aylık Yüzde 0,87!

Konut finansmanında kısa vade de banka çok avantajlı kâr oranları sunuyor. 0– 24 ay arası vadeler için bankanın belirlediği oran aylık yüzde 0,87. 25– 36 ay arası vade için yüzde 0,94 iken 37– 60 ay arası vadede yüzde 0,94 ve 61– 120 ay vade dilimi için uygulanan kâr oranı yüzde 0,99 seviyesinde.

Binek Araca Farklı, Ticari Araca Farklı Oran!

Banka binek araçlarda 0- 48 ay arası vadelerde aylık yüzde 1,17 kâr oranı uyguluyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan ticari araç finansmanı edinmek isteyenler; 0– 18 ay arası için aylık yüzde 1,23, 19– 24 ay aralığı için yüzde 1,23, 25– 36 ay vade dilimi için yüzde 1,26 ve 37– 48 ay aralığı için ise yüzde 1,26 kâr oranına tabi oluyorlar.

Genel İhtiyaç Kredilerinde Oran Aylık Yüzde 1,39!

Eğitim, tekne, eşya, seyahat, hac ve umre finansmanı için gereken likiditeyi Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan edinerek 48 ay vade ile geri ödemek isteyen müşteriler aylık yüzde 1,39 kâr oranı ile nakde ulaşabileceklerdir. Söz konusu finansmanların tamamında azami vade 48 ay olup, 48 aya kadar seçilen vade süresi her ne olursa olsun oran 1,39 seviyesinde sabittir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...