Ana SayfaKredilerCiti Bank Güncel Tüm Kredi Kampanyaları

Citi Bank Güncel Tüm Kredi Kampanyaları
C

-

Citi Bank müşterileri için birbirinden avantajlı kredi kampanyaları düzenlemiş durumda. Müşteriler, ihtiyaçlarına göre diledikleri kampanyayı seçerek likidite ihtiyaçlarını giderebilmekteler. Nakit akışını tekrar dengelemek isteyen müşteriler için hazırlanan kampanyalarda uygulanan faiz oranları da farklılık arz ediyor.

Vade dilimi ve faiz oranlarına göre seçim yapılabilecek kampanyaların şartlarının banka tarafından tek taraflı olarak istenildiği zaman şartlarının değiştirilebileceği de unutulmamalıdır.

Güncel Kampanyalar

Citibank; müşterilerine aylık yüzde 1.09 faiz oranı ile “30 Bin Türk Lirası’na Kadar” kredi kampanyası olanağı sunuyor. Kampanya kapsamında azami 60 aya kadar vade olanağı sunulmaktadır. Kredi kampanyasına “E” yazıp 2484 e SMS göndererek veya www.citi.com.tr’yi ziyaret ederek kolayca başvurulabilmektedir.

Citibank, aylık yüzde 1.15 faiz oranı ile “25 Bin Türk Lirası’na Kadar” kredi kampanyası fırsatı sunuyor. Söz konusu kampanyada banka tarafından belirlenmiş olan maksimum vade süresi 60 aydır. Gerek kısa mesaj ile, gerek bankanın internet sitesi üzerinden ve gerekse banka şubesine gidilerek krediye başvuru yapılabilmektedir.

Citibank, özel meslek sahipleri için aylık yüzde 1.15 faiz oranı ile 25 bin Türk Lirası’na kadar likidite olanağı sunuyor. Diğer kredi kampanyalarında olduğu gibi söz konusu kredide de maksimum vade 60 ay olarak tayin edilmiştir.

Citibank tüm kamu çalışanlarına özel, aylık yüzde 1.19 faiz oranı ile 20 bin Türk Lirası’na kadar finansman olanağı tanımaktadır. Vade süresi olarak ise yine azami 60 ay banka tarafından belirlenmiştir.

Küçük ihtiyaçlarının finansmanı için kredi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından düşük faiz oranlı ve düşük meblağlı bir kredi kampanyası tasarlanmıştır. Citibank, söz konusu kampanya kapsamında aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile maksimum 2 bin Türk Lirası bireysel ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. Bu kredide en uzun vade süresi ise 12 ay olarak tayin edilmiştir.        

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol