Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Kadın Girişimcilere Kredi Olanağı!

Vakıfbank’tan Kadın Girişimcilere Kredi Olanağı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ekonomik nedenler ve kadın kimliğinin ön plana çıkmasıyla Türkiye’de kadınlar iş hayatına daha çok katılmaktadır. Vakıfbank kadın girişimcilerin artırılması, iş yaşamında kadınlara daha çok yer verilmesi ve işletme sırasında kadın girişimcilerin oluşacak likidite ihtiyaçları için finansman sağlanması amacı ile Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (EBRD) 30 milyon dolarlık fon temin etmiştir.

Temin edilen 30 milyon dolarlık fon kapsamında kadın işletmelerin hemen her türlü ihtiyacına yönelik finansman ürünleri Vakıfbank tarafından hazırlanmıştır. Söz konusu kredi ürünleri avantajlı kampanyalarla kadın müşterilere sunulmaktadır.

84 Aya Kadar Vade Olanağı!

Bankanın hazırladığı kampanya dahilinde kullanılacak olan kredilere uygun faiz oranları uygulanmakta ve 84 aya kadar olan vade seçenekleri ile geri ödenebilmektedir. Sağlanılan bu finansman avantajının yanında kadın işletmelerine çeşitli bankacılık ürün ve hizmetleri de sunulmaktadır.

Bankanın, EBRD Kaynaklı Kadın Girişimcilere Destek Paketi kapsamında ihracat, işletme yeri, iş yeri edinme gibi çeşitli krediler kadın işletmelere sunulmaktadır. Bu kapsamda EBRD Kadın Girişimci İşletme Kredisi ve EBRD Kadın Girişimci İhracat Kredisi uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneği ile kadın girişimcilere sağlanmaktadır. Söz konusu destek paketi kapsamında, EBRD Kadın Girişimci İşyeri Edindirme Kredisi kadın girişimcilere avantajlı faiz oranları ve 84 aya kadar olan vade seçenekleri ile sunulmaktadır. Bunlara ek olarak destek paketi dahilinde kadın girişimcilerin isteği doğrultusunda EBRD Kadın Girişimcilere İhracat Kredisi Dolar ve Euro döviz birimlerinde de kullanılabilmektedir.

EBRD Kaynaklı Kadın Girişimci Destek Paketi kapsamında finansman sağlayan kadın girişimciler kimi bankacılık hizmet ve ürünlerinden avantajlı koşullarla faydalanabileceklerdir. Özel üye iş yeri fiyatlaması, 1 yıllık ücretsiz nette mini tarife, çek defteri bedeli ve istihbarat masrafı indirimi, indirimli teminat mektubu komisyonu ve benzeri daha bir çok üründen avantajlı koşullarla faydalanacaklardır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.