Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Kadın Girişimcilere Kredi Olanağı!

Vakıfbank’tan Kadın Girişimcilere Kredi Olanağı!
V

-

Ekonomik nedenler ve kadın kimliğinin ön plana çıkmasıyla Türkiye’de kadınlar iş hayatına daha çok katılmaktadır. Vakıfbank kadın girişimcilerin artırılması, iş yaşamında kadınlara daha çok yer verilmesi ve işletme sırasında kadın girişimcilerin oluşacak likidite ihtiyaçları için finansman sağlanması amacı ile Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (EBRD) 30 milyon dolarlık fon temin etmiştir.

Temin edilen 30 milyon dolarlık fon kapsamında kadın işletmelerin hemen her türlü ihtiyacına yönelik finansman ürünleri Vakıfbank tarafından hazırlanmıştır. Söz konusu kredi ürünleri avantajlı kampanyalarla kadın müşterilere sunulmaktadır.

84 Aya Kadar Vade Olanağı!

Bankanın hazırladığı kampanya dahilinde kullanılacak olan kredilere uygun faiz oranları uygulanmakta ve 84 aya kadar olan vade seçenekleri ile geri ödenebilmektedir. Sağlanılan bu finansman avantajının yanında kadın işletmelerine çeşitli bankacılık ürün ve hizmetleri de sunulmaktadır.

Bankanın, EBRD Kaynaklı Kadın Girişimcilere Destek Paketi kapsamında ihracat, işletme yeri, iş yeri edinme gibi çeşitli krediler kadın işletmelere sunulmaktadır. Bu kapsamda EBRD Kadın Girişimci İşletme Kredisi ve EBRD Kadın Girişimci İhracat Kredisi uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneği ile kadın girişimcilere sağlanmaktadır. Söz konusu destek paketi kapsamında, EBRD Kadın Girişimci İşyeri Edindirme Kredisi kadın girişimcilere avantajlı faiz oranları ve 84 aya kadar olan vade seçenekleri ile sunulmaktadır. Bunlara ek olarak destek paketi dahilinde kadın girişimcilerin isteği doğrultusunda EBRD Kadın Girişimcilere İhracat Kredisi Dolar ve Euro döviz birimlerinde de kullanılabilmektedir.

EBRD Kaynaklı Kadın Girişimci Destek Paketi kapsamında finansman sağlayan kadın girişimciler kimi bankacılık hizmet ve ürünlerinden avantajlı koşullarla faydalanabileceklerdir. Özel üye iş yeri fiyatlaması, 1 yıllık ücretsiz nette mini tarife, çek defteri bedeli ve istihbarat masrafı indirimi, indirimli teminat mektubu komisyonu ve benzeri daha bir çok üründen avantajlı koşullarla faydalanacaklardır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol