TURKCELL ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYOR..

0

TURKCELL ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYOR..

 TURKCELL GRUP Şirketlerinde farklı birimlerde görevlendirilmek üzere vasıflı veya vasıfsız personel alımı ve çalışma arkadaşları arıyor.

 İletişim sektöründe 1994 yılından bu yana lider olarak faaliyet gösteren Turkcell Grup, Turkcell İletişim Hizmetleri, Global Bilgi, Turkcell Superonline, İnteltek, Life:), KKTCell,  Turkcell Teknoloji ve Global Tower şirtketlerini bünyesinde barındırıyor. Personel alımlarını ve iş başvurularını internet üzerinden yapmak isteyenlerin gereken nitelikleri sağlamaları halinde görüşmeye davet edilip iş görüşmeleri yapılıyor.

İletişim sektöründende kariyer planlayan yeni mezunların iş başvurusu için aşağıdaki şartları sağlaması veya Turkcell Grubun bir üyesi olmak isterseniz çalışmak istediğiniz alanı/bölümü/ili belirten bir kapak yazısıyla birlikte aşağıdaki ilan üzerinden başvuru yapabilirsiniz

 

Aranan şartlar

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezunu,

Ms Office uygulamalarına hakim,

Ekip çalışması ve işbirliği yeteneği yüksek,

Sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen,

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

 Kişisel gelişimine önem veren,

Enerji seviyesi yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş 

İlanları görmek ve başvurmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkcell-ve-grup-sirketleri-is-ilanlari-c2931-p21215/


Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın