QNB Finansbank’tan Bir Telefonunuza Kredi Fırsatı!

0

QNB Finansbank müşterilerine en hızlı hizmeti vermek için çalışıyor. Müşteri memnuniyetine önem veren QNB Finansbank online kredi imkanının haricinde acil nakde ihtiyacı olan müşteriler için telefondan kredi imkanı sunuyor.

QNB Finansbank “Telefondan Kredi” kampanyası ile banka günün her saatinde müşterilerinin finansman ihtiyacını karşılamaktadır. QNB Finansbank telefondan kredi kampanyası dahilinde 1.000 Türk Lirası ile 30 bin Türk Lirası arasında kredi kullanabilmek mümkündür. Kampanya dahilinde uygulanan faiz oranı ise vade farkı gözetilmeksizin aylık yüzde 1,39’dur. QNB Finansbank’ın telefondan kredi kampanyası koşullarına göre sağlanılan finansman geri ödemeleri azami 48 ay vadede yapılabilmektedir.

Hayat Sigortası Zorunlu!

QNB Finansbank telefondan kredi kampanyası uyarınca kullanılacak olan ihtiyaç kredisi telefonla başvuru yapılmasının ardından onaylanmasıyla birlikte müşterinin hesabına geçmektedir. Tabii bunun için bankada hali hazırda hesabınız olması gerekmektedir. QNB Finansbank’ın telefondan kredi kampanyası dahilinde ihtiyaç kredisi sağlamak isteyen bir müşteri 0850 222 0 900 numarasını arayarak kredi başvurusunda bulunabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Banka kampanya dahilinde müşterinin hayat sigortası yaptırmasını uygun görmektedir. Hayat sigortası QNB Finansbank tarafından düzenleneceği gibi başka bir sigorta şirketi tarafından düzenlenen poliçe de dain-i mürtein banka olacak şekilde QNB Finansbank’a ibraz edilebilmektedir. Hayat sigortası poliçe primi müşterinin yaşına, cinsiyetine ve kullanılan kredi miktarına göre farklılık arz etmektedir. Ayrıca banka telefondan kredi kampanyası uyarınca müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir.

Telefondan kredi kampanyası dahilinde 15 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşterinin 48 ay vade ile ödeme yapacağı varsayılırsa müşterinin ödeyeceği aylık kredi taksitleri 457 Türk Lirası civarında olacaktır. Söz konusu meblağ için banka kredi tahsis ücreti olarak 75 Türk Lirası (BSMV hariç) talep edecektir. Ayrıca kullanılan kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 22,32 civarında olacaktır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın