Ana SayfaKredilerVakıf Katılım Bankası İşyeri Finansmanı Kâr Oranları 1,28’den Başlıyor!

Vakıf Katılım Bankası İşyeri Finansmanı Kâr Oranları 1,28’den Başlıyor!
V

-

Vakıf Katılım Bankası birçok alanda olduğu gibi işyeri açmak ya da iş büyütmek isteyenlere de gayrimenkul alımı için finansal destek sağlıyor. Banka İşyeri Finansmanı ile dükkan, büro, depo, mağaza gibi gayrimenkul alımları için yüzde 100 destek veriyor. İşyeri açmak isteyen yahut hali hazırdaki işini büyütmek isteyen müşteriler söz konusu finansman kapsamında likidite sağlayabilmekte ve finansman geri ödemesini uygun vadelerle yapabilmektelerdir.

Banka İşyeri Finansmanı dahilinde sağlanan finansman geri ödemelerinde 60 aya kadar olan vade seçenekleri sunmaktadır. Söz konusu finansman dahilinde sağlanılan meblağa uygulanacak olan kâr oranı; finansman geri ödemesi yapılacak olan vadeye göre farklılık arz etmektedir. Avantajlı kâr oranları uygulanan işyeri finansmanında müşteri maddi sıkıntı yaşamadan geri ödemelerini yapabilmektedir.

Azami Vade 60 Ay!

Vakıf Katılım Bankası’nın sağladığı İşyeri Finansmanı kapsamında kullanılan likidite geri ödemesi 24 aya kadar olan vadelerle yapılacak ise uygulanacak olan kâr oranı aylık yüzde 1,28’dir. Finansman geri ödemesi 25 ile 36 ay arasında ise aylık yüzde 1,30 kâr oranı uygulayacaktır. İşyeri Finansmanı kapsamında edinilen meblağ 37 ay ile 48 ay arasındaki bir vadede geri ödenecek ise uygulanacak olan kâr oranı aylık yüzde 1,32 olup 49 ila 60 ay arasındaki bir vadede finansman geri ödemesi yapılacaksa müşteriye aylık yüzde 1,34 kâr oranı yansıtılacaktır.

Vakıf Katılım Bankası İşyeri Finansmanı kullanan müşterilerinden finansman tahsis ücreti tahsil etmektedir. Finansman tahsis ücreti sağlanılan likiditenin yüzde 2,25’i kadardır. Ayrıca İşyeri Finansmanı kullanan müşteriden ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti talep etmektedir.

Ekspertiz ücreti 100 bin Türk Lirası olarak kullanılan bir finansman için 500 Türk Lirası civarında olup, lokasyona bağlı olarak değişebilmektedir. Yine kullanılan 100 bin Türk Lirası finansman için takribi 150 Türk Lirası kadar ipotek tesis ücreti banka tarafından müşteriden tahsil edilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol