Ana SayfaKredilerDenizbank'tan Emeklilere Özel Borç Transferi Kredisi!

Denizbank’tan Emeklilere Özel Borç Transferi Kredisi!
D

-

Denizbank birçok alanda olduğu gibi borç transferinde de müşterilerine avantajlı faiz oranları vade seçenekleri ile finansman imkanı sunuyor. Denizbank “Transfer Kredi” uygulaması ile emeklilere özel kredi fırsatı veriyor.

Transfer Kredi uygulamasıyla farklı bankalarda olan bütün borçlarını ve emekli maaşını Denizbank’a taşıyan müşteriler uygun faiz oranı ve ödeme koşulları ile borçlarını finansal sıkışıklık yaşamadan ödeyebilmektedirler. Denizbank emeklilere özel borç transferi kredisinde müşteriye, kefil talep etmeden kredi sağlamaktadır.

Azami Vade 48 Ay!

Denizbank “Transfer Kredisinde” uygulanan azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 aya kadar vadelendirebileceğiniz borçlarınızı küçük taksitlerle ödeme rahatlığını yaşayabilirsiniz. Denizbank Transfer Kredi uygulamasında tüm vadelerde aynı faiz oranını uygulamaktadır. Banka emeklilere özel kredisinde aylık yüzde 1,14 faiz oranı uygulamaktadır.

Transfer Kredi uygulamasında Denizbank müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan finansmanın yüzde 0,5’i oranındadır. Borç transferi kredisinde müşteri hayat sigortası yaptırmak durumundadır. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşteriden tahsil edilmekte olup, müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına, vadeye ve faiz oranına bağlı olarak değişmektedir.

Denizbank’tan Transfer Kredi uygulaması dahilinde aylık yüzde 1,14 faiz oranı ile 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, kredi geri ödemelerini 24 ay vadede bitirecek ise aylık taksitleri 492 Türk Lirası civarında olacaktır. 24 ay vade ile kullanılan kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 18,3389 kadar olacaktır. Müşteri söz konusu meblağı 48 ay vadede ödeyecek ise aylık 286 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. 48 ay vade ile geri ödeme sonucunda kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 18,0494 olacaktır. Ayrıca banka çekilen 10 bin Türk Lirası için müşteriden 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşteri özelliklerine göre değişiklik arz ettiğinden örneklerde fiyat bilgisi verilmemiştir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol