Ana SayfaKredilerQNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi

QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi
Q

-

Hayallerinizdeki eve sahip olmak aynı zamanda da kredi taksitlerinizi gelirinize uygun ödemek istiyorsanız QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi tam size göre. “Artan Taksitli Konut Kredisi” ile bütçenize uygun ödemelerle toplam faiz ödemeleri azaltılabilmektedir.

Konut kredisi kapsamında finansman sağlayan müşteriler 180 aya kadar krediyi vadelendirebilmektedirler. Kullanılan finansmana uygulanan faiz oranı sabit tutulacaktır. Artan taksitli konut kredisi sadece konut tipi mesken olan konut için gerçek kişiler tarafından kullanılabilmektedir.

Aylık Yüzde 0,90 Faiz Oranı!

QNB Finansbank konut kredisi kapsamında satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadarını finanse edebilmektedir. Kredi dahilinde uygulanan aylık faiz oranı kullanılan kredi miktarı ve vade süresine göre farklılık arz etmektedir. 500 bin Türk Lirası’na kadar kullanılan kredilerde 24 aya kadar olan vade süresinde kredi geri ödemesi yapılacağı taktirde müşteri aylık yüzde 0,90 faiz oranından faydalanabilecektir.

Söz konusu kredi 25 ile 60 ay arasında bir vadede ödenecek ise uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 0,93’tür. 500 bin Türk Lirası’na kadar olan kredilerde 61- 120 ay arası bir vadede geri ödemeler tamamlanacak ise müşterinin yararlanabileceği aylık faiz oranı yüzde 0,95’tir. Artan taksitli konut kredisi kapsamında sağlanılan finansman 500 bin Türk Lirası’nı aşıyor ise banka 120 aya kadar olan tüm vadelerde aylı faiz oranı sabit olup yüzde 1,07’dir.

Bahse konu konut kredisi kapsamında banka, kullanılan kredi miktarının binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Ayrıca müşterinin hayat sigortası, konut sigortası ve DASK (Deprem ve Doğal Afet Sigortası) yaptırması zorunlu tutulmaktadır. Banka ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedelini müşteriden talep etmektedir. Ekspertiz bedeli konutun metrekaresine ve lokasyonuna bağlı olarak farklılık arz etmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol