Ana SayfaKredilerBurgan Bank Borç Transferi Kredisi

Burgan Bank Borç Transferi Kredisi

-

Farklı bankalardaki borçlarınızı ayrı ayrı ödemekten, her birine ayrı zaman harcamaktan bıktıysanız Burgan Bank Borç Transferi Kredisi kampanyası tam size uygun. Kredi kampanyası kapsamında finansman sağlayarak borçlarınızı tek elden ödeyip sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Burgan Bank borç transferi kredisi dahilinde kredi kullanan müşteriler 48 aya kadar olan vadelerle kredilerin rahat rahat ödeyebilmektedirler. Kredi kapsamında uygulanan faiz oranı vade süresine ve kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. Faiz oranları aylık yüzde 1,55’ten başlamaktadır.

Vadeye Göre Farklı Faiz Oranları!

Borç transferi ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 10 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri 12 ay vadede kredi geri ödemelerini yapacak ise aylık yüzde 1,55 faiz oranından faydalanabilecektir. Belirtilen meblağ için geri ödemeler 13 ile 18 ay arasında tamamlanacak ise banka aylık yüzde 1,56 faiz oranı uygulayacaktır.

10 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri 19- 24 ay arasında bir vadede ödemelerini tamamlayacak ise aylık yüzde 1,58 faiz oranından yararlanabilecektir. Burgan bank belirtilen meblağ 25- 36 ay vadede ödenecek ise aylık yüzde 1,61 faiz oranı uygulayacak olup 37 ile 48 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 1,63 faiz oranı yansıtacaktır. Kredi dahilinde kredi tahsis ücreti tahsil edilecek olup kullanılan kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Söz konusu kampanya dahilinde müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmuştur.

Borç transferi ihtiyaç kredisi kampanyası 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir. Kampanya dahiline 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, kredi geri ödemelerini 12 ay vadede tamamlama koşuluyla aylık yüzde 1,55 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşterinin aylık taksitleri 937 Türk Lirası civarında olacaktır. Kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 26,01 olup, banka müşteriden 50 Türk Lirası kadar kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler