Yapı Kredi Bankası’ndan "Kelepir Mortgage Kredisi" Kampanyası!

Yapı Kredi Bankası’ndan

Yapı Kredi ev sahibi olmak isteyen müşterilerine "Kelepir Mortgage Kredisi" ile finansman sağlamaktadır. Uzun vade süresi ve uygun faiz oranları ile Yapı Kredi müşterilerini kolayca ev sahibi yapıyor. Banka Kelepir Mortgage kampanyası kapsamında müşterilerine 120 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.Yapı Kredi ev sahibi olmak isteyen müşterilerine "Kelepir Mortgage Kredisi" ile finansman sağlamaktadır. Uzun vade süresi ve uygun faiz oranları ile Yapı Kredi müşterilerini kolayca ev sahibi yapıyor. Banka Kelepir Mortgage kampanyası kapsamında müşterilerine 120 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Kampanya dahilinde uygulanan faiz oranı her vadede aynı olmak üzere aylık yüzde 0,90'dır. Aylık yüzde 0,90 faiz oranından yararlanmak için müşterilerin bankanın herhangi bir opsiyonel ürünü ile birlikte “Çınar Paketi” almaları durumunda geçerlidir. Buna ek olarak müşteri kredi geri ödemesini eşit taksitli olarak yapması durumunda söz konusu faiz oranından faydalanabilecektir.

Vadeye Göre Değişen Aylık Taksitler

Bankanın Kelepir Mortgage Kredisi kampanyası dahilinde 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 0,90 faiz oranından yararlanarak 60 ayda kredi ödemelerini tamamlamak istiyorsa aylık ödeyeceği taksit miktarı takribi 2 bin 165 Türk Lirası olacaktır. Müşteri söz konusu kredi için toplamda bin 313 Türk Lirası civarında masraf ödeyecek olup, kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 11,9893 olacaktır.

Kampanya koşullarından faydalanarak 100 bin Türk Lirası krediyi 120 ay vadede geri ödeme şartı ile kullanan müşteri aylık bin 367 Türk Lirası civarında kredi taksiti ödeyecektir. Müşteri aylık yüzde 0,90 faiz oranı ile kullandığı kredi için toplam bin 313 civarında masraf ödeyecektir. 120 ay vadede ödenecek olan kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 11,7063 olacaktır.

Yapı Kredi kelepir konut kredisi kapsamında sağlanılan finansman tutarının yüzde 0,5'i oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Bankanın söz konusu konut kredisinde BSMV muafiyeti bulunmaktadır. Ayrıca kelepir mortgage kredisi müşteri ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedeli ödemek durumundadır. Ekspertiz ücreti konutun metrekaresine ve lokasyonuna bağlı olarak farklılık arz etmektedir.yapı kredi bankası konut kredisi yapı kredi konut yapı kredi bankası konut kredisi konut kredisi kampanyası yapı kredi kelepir konut kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?