Ana SayfaKredilerQNB Finansbank Başvuru Skoruna Göre İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Başvuru Skoruna Göre İhtiyaç Kredisi

-

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi ile müşterilerine hem düşük faiz oranı hem de ödeme kolaylığı sunuyor. İhtiyaç kredisi kapsamında 3 ay erteleme imkanı sağlayan QNB Finansbank uzun vade süresiyle de müşterilerinin sıkıntıya girmeden kredi ödemelerini yapmasına fırsat veriyor.

Bankanın ihtiyaç kredisi kapsamında uyguladığı faiz oranları aylık yüzde 1,14’ten başlamaktadır. Banka söz konusu kredide faiz oranlarını müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Kredi dahilinde azami vade 48 ay olarak sınırlandırılmıştır. Ayrıca müşteriye ödeme yapabilmesi için banka 3 ay erteleme seçeneği de sunmaktadır. 3 ay öteleme ile kredi taksitlerini ödemek isteyen müşterilerde de toplam vade süresi 48 ayı aşamamaktadır.

Kredi Ödemesini 3 Ay Ertelemek de Mümkün!

Yani 3 ay ertelemeli yahut ertelemesiz seçenekte de kredi kullanımından itibaren maksimum 48 ay içinde kredi taksit ödemeleri tamamlanmak durumundadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları 3 ay erteleme seçeneğine göre de farklılık arz etmektedir. QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi dahilinde başvuru skoruna göre değişen faiz oranları aylık yüzde 1,14, 1,15, 1,28, 1,38, 1,48, 1,58 olarak uygulanmaktadır. 3 ay ertelemeli seçenekte ise aylık yüzde 1,14, 1,15, 1,29, 1,39, 1,49, 1,59 faiz oranları uygulanmaktadır.

Bankanın tüketici kredisi dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler kendilerine uygun kredi faiz oranını öğrenmek üzere banka şubelerine başvurabilirler. İhtiyaç kredisi kapsamında banka kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranındadır. Dosya masrafı olarak da adlandırılan bu ücret 10 bin Türk Lirası kredi kullanımında müşteriye 50 Türk Lirası olarak yansıtılacaktır. Ayrıca QNB Finansbank kredi dahilinde müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe prim bedeli müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına, faiz oranı ve vade süresine göre değişmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler