Ev Alacaklar Dikkat! 2016 Aralık Konut Kredisi Faiz Oranları Düşüyor!

0

Bir ev sahibi olabilmek hemen herkesin hayalidir. 2016’nın son ayına girdiğimiz şu günlerde konut kredilerinin faiz oranları düşüş trendine girmiş durumda. Yeni yıl gelmeden bankaların en uygun faiz oranlarını inceleyebilirsiniz..

En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları!

Halk BankasıHesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası ile finansman edinip ev sahibi olmak isteyen vatandaşları aylık yüzde 0,80’den başlayan faiz oranları beklemektedir.

Şekerbank’ın Güzel Evim konut kredisi kampanyasından likidite edinerek ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için faiz oranı aylık yüzde 0,85 noktasından başlamaktadır.

A Bank’tan konut kredisi almak isteyen vatandaşlar aylık yüzde 0,85’den başlayan faiz oranlarından yararlanabileceklerdir. 

Odeabank konut kredisi kampanyası kapsamında likidite edinerek ev sahibi olmak isteyenler için faiz oranı aylık yüzde 0,89 düzeyinden başlamaktadır.

İş Bankası’ndan konut kredisi edinerek ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için faiz oranı aylık yüzde 0,90 seviyesinden başlamaktadır.

QNB Finansbank’ın konut kredisinden faydalanarak ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için faiz oranı aylık yüzde 0,90’dan başlamaktadır.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) kendisinden konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için faiz oranlarının tabanını aylık yüzde 0,90 olarak tayin etmiştir.

VakıfBank Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi Kampanyası kapsamında faiz oranı 120 ay vade boyunca sabit yüzde 0,95 olarak belirlenmiştir.

Bank Pozitif’ten konut kredisi almak isteyenler için faiz oranları aylık yüzde 0,99’dan başlamaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın