Advert Advert Advert

Ev Alacaklar Dikkat! 2016 Aralık Konut Kredisi Faiz Oranları Düşüyor!

Ev Alacaklar Dikkat! 2016 Aralık Konut Kredisi Faiz Oranları Düşüyor!
Ev Alacaklar Dikkat! 2016 Aralık Konut Kredisi Faiz Oranları Düşüyor! Admin -

Bir ev sahibi olabilmek hemen herkesin hayalidir. 2016’nın son ayına girdiğimiz şu günlerde konut kredilerinin faiz oranları düşüş trendine girmiş durumda. Yeni yıl gelmeden bankaların uygun faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

Bir ev sahibi olabilmek hemen herkesin hayalidir. 2016’nın son ayına girdiğimiz şu günlerde konut kredilerinin faiz oranları düşüş trendine girmiş durumda. Yeni yıl gelmeden bankaların en uygun faiz oranlarını inceleyebilirsiniz..

En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları!

Halk Bankası "Hesaplı Evim Konut Kredisi" kampanyası ile finansman edinip ev sahibi olmak isteyen vatandaşları aylık yüzde 0,80’den başlayan faiz oranları beklemektedir.

Şekerbank'ın Güzel Evim konut kredisi kampanyasından likidite edinerek ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için faiz oranı aylık yüzde 0,85 noktasından başlamaktadır.

A Bank’tan konut kredisi almak isteyen vatandaşlar aylık yüzde 0,85’den başlayan faiz oranlarından yararlanabileceklerdir. 

Odeabank konut kredisi kampanyası kapsamında likidite edinerek ev sahibi olmak isteyenler için faiz oranı aylık yüzde 0,89 düzeyinden başlamaktadır.

İş Bankası’ndan konut kredisi edinerek ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için faiz oranı aylık yüzde 0,90 seviyesinden başlamaktadır.

QNB Finansbank’ın konut kredisinden faydalanarak ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için faiz oranı aylık yüzde 0,90’dan başlamaktadır.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) kendisinden konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için faiz oranlarının tabanını aylık yüzde 0,90 olarak tayin etmiştir.

VakıfBank Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi Kampanyası kapsamında faiz oranı 120 ay vade boyunca sabit yüzde 0,95 olarak belirlenmiştir.

Bank Pozitif’ten konut kredisi almak isteyenler için faiz oranları aylık yüzde 0,99’dan başlamaktadır.

konut kredi morgage aralık 2016 haber ekonomi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!