Ana SayfaKredilerAnadolu Bank’ın Tüm Konut Kredisi Seçenekleri Burada!

Anadolu Bank’ın Tüm Konut Kredisi Seçenekleri Burada!
A

-

Anadolu Bank konut kredisi sağlayarak ev sahibi olmak isteyen müşterilerine finansman sağlıyor. Banka ayrıca farklı bankalardan kullanılmış konut kredilerini güncel faiz oranlarıyla transfer edebiliyor ve konut yenilemek ve konuta bazı eklentiler yapmak isteyen müşterilerine finansman sağlıyor.

Anadolu Bank “Sabit Faizli Konut Kredisi” kapsamında 120 aya kadar vadelendirme olanağı sunuyor. Kredi kapsamında Anadolu Bank satın alınacak olan evin ekspertiz değerinin yüzde 75’i kadar kredi sağlayabilmektedir. Banka konut kredisi kapsamında  kefilsiz olarak söz konusu evin yüzde 50’sine kadar likidite sağlayabilmektedir. Sabit faizli konut kredisi kapsamında satın alınacak olan evin iskanı alınmış olması gerekmektedir. Ayrıca konut kredisi sağlanırken yapılan harcamalar kredi kapsamına alınarak kredilendirilebilmektedir.

Konut Tamamlama Kredisi ve Transfer Konut Kredisi de Seçenekler Arasında!

Anadolu Bank uygun koşullarla “Transfer Konut Kredisi” imkanı da sunmaktadır. Transfer konut kredisi ile farklı bankadan kullanılmış olan konut kredisi Anadolu Bank’a transfer edilebilmekte ve güncel faiz oranları ile kredi ödemesi yapılabilmektedir. Kredi faiz oranları banka tarafından açıklanmamış olup, banka şubelerinden şahsen kredi başvurusu sırasında öğrenilmelidir.

Anadolu Bank’ın konut kredisinde bir başka avantajı ise “Konut Tamamlama Kredisi”‘dir. Konut tamamlama kredisi ile henüz tamamlanmamış konut alımları yapılabilmekte, satın alınan konuta kış bahçesi, havuz gibi yeni eklentilerin yapılması ve konutu yenilemek için gereken finansman sağlanabilmektedir. Konut tamamlama kredisi azami 48 ay vade ile kullanılabilmekte ve vade süresince faiz oranları değişmemektedir. Kredi kapsamında finansman sağlanabilmesi için bahse konu konutun yapı kullanım izin belgesinin (iskan) alınmış olması gerekmektedir. Kredi dahilinde DASK, konut ve hayat sigortaları yaptırılması gerekmektedir.

Anadolu Bank bahsedilen konut kredileri dahilinde müşteri ihtiyaçlarına uygun finansman imkanı sunmaktadır. Kredilerde kullanılan faiz oranları müşteri özelinde farklılık arz etmektedir. Kredi kullanmak isteyen müşteriler Anadolu Bank şubelerinden bilgi alabilmektedirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol