ING Bank Konut Kredisi’nde 120 Ay Vade Olanağı!

0

ING Bank sağladığı konut kredisi imkanı ile müşterilerini ev sahibi yapıyor. Konut sahibi olmak isteyen müşteriler ING Bank’ın avantajlı koşullarıyla kolayca yuva sahibi olma fırsatı buluyor. Banka konut kredisi kapsamında aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları sunuyor.

Faiz oranları kullanılan kredi miktarına ve vadesine bağlı olmak üzere farklılık gösteriyor. Konut kredisinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 0,99, 1,01 ve 1,14 olarak değişmektedir. Konut kredisinde azami vade 120 ay olmakla birlikte, bahsedilen faiz oranlarının değişmesinde etkilidir.

Kredi Tahsis Ücreti Kullanılan Kredinin Binde 5’i Oranında!

ING Bank’ın söz konusu konut kredisi kapsamında müşteri isteğine göre ödeme koşulları da değişmektedir. Yani müşteri isterse eşit taksitli ödemeler yapabileceği gibi eşit ana para ödemeli seçeneğinden yararlanarak ödeme planını kendi oluşturabilmektedir. Ayrıca azalan ve artan taksitli ödemeler yapabilmek için ara ödemeli seçenekten de yararlanabilmektedir.

ING Bank konut kredisinde gerek faiz oranları ve vade, gerekse ödeme planı açısından müşteriye büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Müşteriler bankanın bahse konu kredisi kapsamında ING Bank’ın mortgage uzmanlarından destek alarak kendilerine en uygun miktarda krediyi uygun ödeme koşulları ile sağlayabilmektelerdir.

Konut kredisi dahilinde eşit taksitli ödemelerle aylık gelirine göre 3 bin Türk Lirası kredi taksiti ödeyebileceğini belirten bir müşteri 24 ay vadede kredi ödemesini tamamlamak istiyor ise 63 bin 806 Türk Lirası finansman sağlayabilmektedir. Bu durumda müşteri özelinde bankanın uygulayacağı faiz oranı aylık yüzde 0,99 olacaktır. Sağlanılan likidite tutarına göre satın alınacak gayrimenkul değeri 85 bin 75 Türk Lirası civarında olacaktır. Ayrıca banka konut kredisi dahilinde kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının binde 5’i kadardır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın