Ana SayfaGündemING Bank Konut Kredisi’nde 120 Ay Vade Olanağı!

ING Bank Konut Kredisi’nde 120 Ay Vade Olanağı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank sağladığı konut kredisi imkanı ile müşterilerini ev sahibi yapıyor. Konut sahibi olmak isteyen müşteriler ING Bank’ın avantajlı koşullarıyla kolayca yuva sahibi olma fırsatı buluyor. Banka konut kredisi kapsamında aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları sunuyor.

Faiz oranları kullanılan kredi miktarına ve vadesine bağlı olmak üzere farklılık gösteriyor. Konut kredisinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 0,99, 1,01 ve 1,14 olarak değişmektedir. Konut kredisinde azami vade 120 ay olmakla birlikte, bahsedilen faiz oranlarının değişmesinde etkilidir.

Kredi Tahsis Ücreti Kullanılan Kredinin Binde 5’i Oranında!

ING Bank’ın söz konusu konut kredisi kapsamında müşteri isteğine göre ödeme koşulları da değişmektedir. Yani müşteri isterse eşit taksitli ödemeler yapabileceği gibi eşit ana para ödemeli seçeneğinden yararlanarak ödeme planını kendi oluşturabilmektedir. Ayrıca azalan ve artan taksitli ödemeler yapabilmek için ara ödemeli seçenekten de yararlanabilmektedir.

ING Bank konut kredisinde gerek faiz oranları ve vade, gerekse ödeme planı açısından müşteriye büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Müşteriler bankanın bahse konu kredisi kapsamında ING Bank’ın mortgage uzmanlarından destek alarak kendilerine en uygun miktarda krediyi uygun ödeme koşulları ile sağlayabilmektelerdir.

Konut kredisi dahilinde eşit taksitli ödemelerle aylık gelirine göre 3 bin Türk Lirası kredi taksiti ödeyebileceğini belirten bir müşteri 24 ay vadede kredi ödemesini tamamlamak istiyor ise 63 bin 806 Türk Lirası finansman sağlayabilmektedir. Bu durumda müşteri özelinde bankanın uygulayacağı faiz oranı aylık yüzde 0,99 olacaktır. Sağlanılan likidite tutarına göre satın alınacak gayrimenkul değeri 85 bin 75 Türk Lirası civarında olacaktır. Ayrıca banka konut kredisi dahilinde kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının binde 5’i kadardır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...