Halkbank Masrafsız Kredi: 100.000 TL!

0
Halkbank Masrafsız Kredi
Halkbank Masrafsız Kredi

Halkbank masrafsız kredi imkanı sunuyor.  “Bordro24 İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile müşterilerine masrafsız ve uygun faiz oranlı seçenekleriyle kredi imkanı sunuyor. Maaşını Halk Bankası’ndan alan müşteriler “Bordro24 İhtiyaç Kredisi” kapsamında 36 ay vadeli 100.000 TL’ye kadar finansman sağlayabilmektedirler.

Bankanın söz konusu tüketici kredisi dahilinde 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. 36 aya kadar olan vadelerle kullanılan kredi geri ödemeleri müşteri özelinde değişmektedir. Kredi kapsamında uygulanan faiz oranları müşterinin masraflı ve masrafsız kredi kullanmak istediğine göre farklılık arz etmektedir.

Halkbank Masrafsız Kredi İmkanı: 2 Farklı Faiz Oranı

Masraflı kredi seçeneğinde aylık %1,69  faiz oranı uygulanmaktadır. Banka aylık %1,19 faiz oranı ile sağladığı finansman dahilinde müşteriden kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Masrafsız kredi seçeneğinde ise müşteri aylık %1,74 faiz oranından faydalanacaktır. Masrafsız kredi kullanımında müşteri kredi tahsis ücreti ödemeyecektir.

Halkbank masrafsız kredi kampanyası kapsamında 100.000 Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri masraflı kredi seçeneğinden faydalanacak ise aylık %1,69 faiz oranı uygulanacaktır. Müşteri 36 ay vadede ödemelerini tamamlamak istediği taktirde aylık 3.940 TL civarında kredi taksitleri ödeyecektir. Müşteri kullandığı 25.000 TL için 525 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ( BSMV hariç) ödeyecektir. Söz konusu finansmanın yıllık toplam maliyet oranı yüzde 27,7356 olacaktır.

100.000 TL likidite sağlamak isteyen müşteri masrafsız kredi kullanmayı tercih ettiğinde aylık yüzde 1,74 faiz oranından yararlanacaktır. Yine 36 ay vadede ödemek istediğinde aylık taksitleri 3.978 TL civarında olacaktır.

Müşteri söz konusu finansman için dosya masrafı ödemeyecek olup, kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 28,1434 olacaktır. Bordro24 ihtiyaç kredisi faiz oranları minimum taksit miktarı kadar kredili mevduat hesabı açtıran ve hayat sigortası yaptıran müşteriler için geçerlidir.

Halkbank Masrafsız Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank ihtiyaç kredisi için 5 farklı ödeme seçeneği sunulmaktadır. Bunlar;

  • Aylık eşit taksitlerle ödeme yapma,
  • Artan taksitli ödemeler yapma,
  • Azalan taksitli ödemeler yapma,
  • 3 ayda bir eşit ödemeler gerçekleştirme,
  • Serbest ödemeler yapma (Kişiye göre düzenlenir.)

Halkbank’ın bu kredi kampanyasından yararlandığınızda ödemelerini her ay eşit olarak yapmak zorunda değilsiniz. Diğer 4 seçenekten birini de tercih edebilirsiniz.

Başvurular banka şubelerinden ve sms ile yapılabiliyor. SMS ile yapılan kredi başvurusu onaylandığında müşterilerin banka şubelerine istenilen belgelerle gitmeleri, gerekli evrakları imzalamaları gerekiyor.

İlgili kampanyayı detaylı incelemek isteyenler için: Halkbank Masrafsız Kredi Detayları

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın