Akbank’tan Esnafa “Gönlüne Göre Öde Kredisi”

0

Akbank “Gönlüne Göre Öde Kredisi” ile esnafa destek veriyor. Bireysel kredilerden tarım kredilerine kadar birçok alanda müşterilerine finansal destek sağlayan Akbank, esnafının da yanında.

Esnafa avantajlı koşullarla kredi imkanı sunan Akbank, esnafın kredi geri ödemelerini gönüllerine göre yapmalarını sağlıyor. Akbank’ın “Gönlüne Göre Öde Kredisi” kampanyası dahilinde kredi, Türk Lirası cinsinden kullanılabilmektedir.

Azami Meblağ 50 Bin Türk Lirası, Azami Vade 36 Ay!

Kredi kampanyası kapsamında azami kullanılabilecek miktar 50 bin Türk Lirası’dır. Gönlüne göre öde kredisi uyarınca kullanılan kredi geri ödemeleri 36 aya kadar olan vadelerde ödenebilmektedir. Gönlüne göre öde kredisi kapsamında finansman sağlayabilmek için telefondan başvuru yapılabilmektedir. Söz konusu kredi kapsamında ticari faaliyette bulunan ve vergi levhasına sahip olan şirketlerin başvurusu SMS ile cevaplandırılabilirken, diğer başvuruların sonuçları Akbank şubelerinde belli olacaktır. Bahse konu kredi kampanyası dahilinde finansman sağlamak isteyen müşterinin talebi, gerekli evrakların bankaya ibraz edilmesi ve ardından yapılan değerlendirme sonunda uygun bulunursa karşılanacaktır.

Akbank Gönlüne göre öde kredisi kampanyası dahilinde banka 6 farklı seçenekten oluşan ödeme planı sunmaktadır.

– Aylık eşit taksitli ödeme planı

– 2 ayda bir taksitli ödeme planı

– 6 ayda 1 taksitli ödeme planı

– 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli ödeme planı

– 6 ay ödemesiz dönemli eşit taksitli ödeme planı

– Son taksit balon ödemeli ödeme planı

Söz konusu kredi kampanyası dahilinde kullanılan kredi yukarda bahsedilen ödeme planı alternatiflerinden yararlanarak müşteri dilediği gibi kredi ödemelerini gerçekleştirebilmektedir.

Akbank’ın gönlüne göre öde kredisi kampanyası dahilinde kredi kullanmak isteyen müşteriler, müşteri özelinde farklılık gösteren faiz oranlarını ve kampanyanın diğer koşullarını öğrenmek üzere Akbank şubelerini ziyaret edebilirler.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın