Ana SayfaKredilerAkbank’tan Esnafa "Gönlüne Göre Öde Kredisi"

Akbank’tan Esnafa “Gönlüne Göre Öde Kredisi”

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank “Gönlüne Göre Öde Kredisi” ile esnafa destek veriyor. Bireysel kredilerden tarım kredilerine kadar birçok alanda müşterilerine finansal destek sağlayan Akbank, esnafının da yanında.

Esnafa avantajlı koşullarla kredi imkanı sunan Akbank, esnafın kredi geri ödemelerini gönüllerine göre yapmalarını sağlıyor. Akbank’ın “Gönlüne Göre Öde Kredisi” kampanyası dahilinde kredi, Türk Lirası cinsinden kullanılabilmektedir.

Azami Meblağ 50 Bin Türk Lirası, Azami Vade 36 Ay!

Kredi kampanyası kapsamında azami kullanılabilecek miktar 50 bin Türk Lirası’dır. Gönlüne göre öde kredisi uyarınca kullanılan kredi geri ödemeleri 36 aya kadar olan vadelerde ödenebilmektedir. Gönlüne göre öde kredisi kapsamında finansman sağlayabilmek için telefondan başvuru yapılabilmektedir. Söz konusu kredi kapsamında ticari faaliyette bulunan ve vergi levhasına sahip olan şirketlerin başvurusu SMS ile cevaplandırılabilirken, diğer başvuruların sonuçları Akbank şubelerinde belli olacaktır. Bahse konu kredi kampanyası dahilinde finansman sağlamak isteyen müşterinin talebi, gerekli evrakların bankaya ibraz edilmesi ve ardından yapılan değerlendirme sonunda uygun bulunursa karşılanacaktır.

Akbank Gönlüne göre öde kredisi kampanyası dahilinde banka 6 farklı seçenekten oluşan ödeme planı sunmaktadır.

– Aylık eşit taksitli ödeme planı

– 2 ayda bir taksitli ödeme planı

– 6 ayda 1 taksitli ödeme planı

– 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli ödeme planı

– 6 ay ödemesiz dönemli eşit taksitli ödeme planı

– Son taksit balon ödemeli ödeme planı

Söz konusu kredi kampanyası dahilinde kullanılan kredi yukarda bahsedilen ödeme planı alternatiflerinden yararlanarak müşteri dilediği gibi kredi ödemelerini gerçekleştirebilmektedir.

Akbank’ın gönlüne göre öde kredisi kampanyası dahilinde kredi kullanmak isteyen müşteriler, müşteri özelinde farklılık gösteren faiz oranlarını ve kampanyanın diğer koşullarını öğrenmek üzere Akbank şubelerini ziyaret edebilirler.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...