Ana SayfaKredilerAlbaraka Türk Katılım Bankası’ndan Tüketici Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan Tüketici Finansmanı
A

-

Albaraka Katılım Bankası tüketici finansmanı ile nakde ihtiyacı olan müşterilerine destek veriyor. Müşteri, tüketici finansmanı ile beyaz eşya, televizyon, mobilya, bilgisayar gibi ihtiyaçlarına likidite sağlayabilmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı dahilinde aylık yüzde 1,25 kar oranı uygulamaktadır. Aylık yüzde 1,25 kar oranı ile sağlanan finansman geri ödemeleri 48 aya kadar olan vadeler ile yapılabilmektedir.

Çeşitli Ödeme Seçenekleri!

Müşteri ödemeleri aylık eşit taksitli yapabileceği gibi, 2 ayda 1 taksitli, 3 ayda bir taksitli ya da değişken ve esnek ödeme zamanlı olarak yapabilmektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası tüketici finansmanı dahilinde finansman tahsis ücreti talep etmektedir. Finansman tahsis ücreti sağlanan likidite miktarının yüzde 0,5’i (binde 5) kadardır.

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı dahilinde müşterinin ferdi kaza sigortası yaptırmasını zorunlu tutmuştur. Ferdi kaza sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olup, sağlanan finansman tutarına, vadesine ve kar oranına ayrıca müşterinin yaşına ve cinsiyetine bağlı olarak farklılık arz etmektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası tüketici finansmanı dahilinde 20 bin Türk Lirası likidite sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,25 kar oranından yararlanacaktır.

Tüketici finansmanı dahilinde likidite sağlayan müşteri 36 ay vade ile finansman geri ödemesi yapacak ise aylık taksit ödemeleri 723,05 Türk Lirası civarında olacaktır. Söz konusu finansmanın aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,53 olurken; yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 19,99 olacaktır. Albaraka Katılım Bankası sağlanan 20 bin Türk Lirası için 100 Türk Lirası finansman tahsis ücreti (Banka Sigorta Muameleleri Vergisi hariç) tahsil edecektir.

İhtiyaç finansmanı dahilinde sağlanan 20 bin Türk Lirası finansman 36 ay vade sonunda 26 bin 30 Türk Lirası olarak ödenmiş olacaktır. Ferdi kaza sigortası müşteri özelinde değişeceğinden bahsedilen örnekte hesaplanmamıştır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol