Akbank’tan Sıfır ve 2. El Traktör Kredisi

Akbank’tan Sıfır ve 2. El Traktör Kredisi

Akbank çiftçiye büyük fırsat sunuyor. Tarım yapan vatandaşın en büyük ihtiyaçlarından biri konumunda olan traktör, çiftçiyi satın alma aşamasında zorlamaktadır. Zira çiftçi vatandaşımızın gelirlerine nispeten “pahalı” sayılabilecek traktör fiyatlarının, yerel üretici tarafından tek seferde karşılanması pek mümkün olmuyor. Bu durumu dikkate alan Akbank çiftçiler için sıfır ve 2. el traktör kredisi hazırladı.Akbank çiftçiye büyük fırsat sunuyor. Tarım yapan vatandaşın en büyük ihtiyaçlarından biri konumunda olan traktör, çiftçiyi satın alma aşamasında zorlamaktadır. Zira çiftçi vatandaşımızın gelirlerine nispeten “pahalı” sayılabilecek traktör fiyatlarının, yerel üretici tarafından tek seferde karşılanması pek mümkün olmuyor. Bu durumu dikkate alan Akbank çiftçiler için sıfır ve 2. el traktör kredisi hazırladı.

Traktör satın almak isteyen vatandaşlar, Akbank Traktör kredisi kapsamında edindikleri likidite desteği ile ister sıfır kilometre isterlerse 2.el traktör satın alabilmekte ve ödemelerini bankaya; aylık eşit taksitler halinde yahut hasat döneminde yaparak borcunu kapatabilmektedir.

60 Aya Kadar Vade Olanağı!

Akbank tarafından tarım alanında sunulan "Traktör Kredisi" ile 0 km ve 2. el traktör alımları Akbank tarafından finanse edilebilmektedir. 0 km traktörlerde fatura bedelinin yüzde 80'ine kadar; 2. el traktörler ise kasko bedelinin yüzde 60'ına kadar kredi kapsamında değerlendirilebilmektedir.

Banka müşterilerine sadece traktör kredisi vermekle de yetinmiyor. Ayrıca tarımsal faaliyetlerde kullanılmak için satın alınması gereken ekipmanlar için "Tarımsal Ekipman Kredisi" de sunuyor. Bahse konu kredi dahilinde de tarımda kullanımı gerek olan tüm sıfır ve 2. el araçlar için finansman sağlanabilmektedir. 60 aya kadar olan vade seçeneklerinde banka tarafından müşterilerine ödeme kolaylığı da sunulmaktadır. Alınacak ekipman sıfır ise yüzde 80’ine, ikinci el ise yüzde 60’ına kadar kredi desteği Akbank tarafından verilmektedir.

Akbank, tarımsal kredilerde müşterilerine "Hafif Ticari Araç Kredisi" de sunmaktadır. Sıfır ve ikinci el hafif ticari araç alımları için kredi dahilinde finansman sağlanabilmektedir. Yine sıfır kilometre araçların fatura bedelinin yüzde 80’ine, ikinci el araçların kasko bedellerinin yüzde 60’ına kadar likidite edinilebilmektedir.

Bahse konu kredilerin faiz oranları için Akbank şubeleri ile şahsen görüşülmesi gerekmektedir.akbank akbank traktör traktör kredileri 2.el traktör kredisi hafif ticari araç kredisi tarımsal ekipman kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?