Ana SayfaKredilerTEB, Yerel Üreticiye Besicilik Dahil Pek Çok Kredi Veriyor

TEB, Yerel Üreticiye Besicilik Dahil Pek Çok Kredi Veriyor

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası müşterilerinin tarım alanındaki ihtiyaçlarına da finansal destek sağlıyor. Tarım sektöründe avantajlı koşullarla likidite sağlayan banka tarım işletme kredileri başlığı altında birçok işletme giderlerini finanse etmektedir.

TEB’in bu alanda kullandırdığı krediler arasında “Besicilik Kredisi” ve “Süt Hayvancılığı Kredisi” yer almaktadır. Besicilik kredisi dahilinde Türk Ekonomi Bankası sağlanan finansman geri ödemelerini 12 ay vade ile sınırlandırmıştır. Besicilik kredisi dahilinde müşteri kullandığı krediyi nakit akışına uygun olarak ödeyebilmektedir. 12 ay vade bitiminde anapara ya da faiz ödemesi yapılabilmekte, böylece müşteri gelir durumuna göre kredi geri ödemesini nakit sıkışıklığı yaşamadan tamamlayabilmektedir.

Türk Ekonomi Bankası Süt Hayvancılığı Kredisi de Sağlıyor!

Besicilik kredisi kapsamında Türk Ekonomi Bankası müşterilerin kesime kadar olan giderleri için finansman sağlamaktadır. Hayvanların beslenmesi, bakımı, barınak onarımları, gibi giderler finanse edilebilmektedir. Bankanın tarım işletme kredileri kapsamında kullandırdığı krediler arasında “Süt Hayvancılığı Kredisi” de bulunmaktadır.

Süt hayvancılığı kredisi dahilinde Türk Ekonomi Bankası hayvanların beslenmesi için gerekli olan yem alımları ve üretimi konusunda likidite sağlamaktadır. Ayrıca süt hayvancılığı kredisi dahilinde hayvanların bakımı için gerekli olan giderler ve ilaç alımları finanse edilebilmektedir. Banka bahse konu kredi uyarınca 18 aya varan vadelerle kredi geri ödeme imkanı sunmaktadır. Kredi geri ödemeleri aylık eşit taksitlerle yahut 3 aylık dönemli ödemelerle yapılabilmektedir. Kredi dahilinde TEB hayvan hayat sigortası yapabilmektedir. Süt hayvancılığı kredisi ve besicilik kredisi kapsamında finansman sağlayabilmek için, müşterinin Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olması gerekmektedir.

Söz konusu tarımsal işletme kredileri dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler uygulanan faiz oranlarını ve kullanılacak kredi miktarını öğrenmek için Türk Ekonomi Bankası’ndan gerekli bilgileri alabilirler. Bunun için müşterinin banka şubeleriyle şahsen görüşmesi gerekmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...