Yapı Kredi Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 0,99’dan Başlıyor!

0

Yapı Kredi’den yeni yıla özel uygun faiz oranlı bireysel ihtiyaç kredisi fırsatı! Yeni yaklaşırken artan ihtiyaçlarla birlikte nakit ihtiyacı artan müşteriler, Yapı Kredi’nin yeni yıla özel bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasından avantajlı koşullarla faydalanabilirler.

Yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca faiz oranları aylık yüzde 0,99’dan başlamaktadır. Uygulanan faiz oranı; kullanılan kredi miktarına ve kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Son Başvuru 2 Ocak!

Aylık yüzde 0,99 faiz oranı; 12 ay vadede geri ödeme koşulu ile 3 bin Türk Lirası’na kadar olan kredi kullanımlarında geçerlidir. Banka bahse konu kampanya dahilinde kredi tahsis ücreti talep etmekte olup, kredi tahsis ücreti sağlanan finansman tutarının yüzde 0,5’i kadardır.

Yapı Kredi’nin söz konusu bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında 12 ay vadede ödeme koşulu ile 3 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık 0,99 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşteri, aylık 269,72 Türk Lirası civarında taksitlerle kredi geri ödemesini yapacaktır. Kampanya dahilinde kullanılan 3 bin Türk Lirası kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,3645’tir. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 16,3742’dir. Aylık yüzde 0,99 faiz oranı ile çekilen 3 bin Türk Lirası kredi 3 bin 236,64 Türk Lirası olarak geri ödenecektir. Yapı Kredi söz konusu kredi için 15 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

Banka yeni yıl ihtiyaç kredisi dahilinde hayat sigortası yaptırılmasını talep etmektedir. Yukarıda bahsedilen örnek hesaplamada maliyet oranlarına kredi tahsis ücreti, vergi ve fonlar dahil edilmiş olup, hayat sigortası poliçe bedeli dahil edilmemiştir.

Yapı Kredi’nin bahsedilen yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde kredi kullanmak isteyen müşteriler Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi internet ve mobil şubelerinden ve Yapı Kredi telefon bankacılığından başvuru yapabilmektedir. Kampanya 2 Ocak 2017 tarihinde sona ermektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın