Ana SayfaBanka İş İlanlarıA Bank Personel Alacak!

A Bank Personel Alacak!

-

Bankacılık sektöründe ilerlemek isteyen, finans alanına ilgisi olan, her gün banka iş ilanları takibi yapan adaylar için iş fırsatı! A Bank “Kurumsal Bankacılık Yetkilisi/ Yetkili Yardımcısı” iş ilanını duyurdu.

A Bank, İstanbul şubelerinde görevlendirmek üzere, Kurumsal Bankacılık Pazarlama Bölümü’nde çalışacak “portföy yetkilisi ve yetkili yardımcısı” arıyor. Söz konusu pozisyon dahilinde değerlendirmeye alınmak için banka sınavları mevzu bahis değildir, başvuru yapmak yeterlidir. Portföy yöneticisi ve yönetici yardımcısı görevine alınacak adaylarda banka bazı özellikler aramaktadır. A Bank’ın aradığı nitelikler şu şekildedir.

4 Yıllık Üniversite Mezunu Olmak Gerekiyor!

İlana başvuracak aday en az lisans mezunu olmalıdır. Aday yüksek lisans öğrencisi veya mezunu, doktora öğrencisi veya mezunu olabilir. Adayın kurumsal bankacılık ürünleri ve uygulamaları konusunda asgari 2 yıllık tecrübe sahibi olması gerekmektedir. A Bank iş ilanına başvuran adaylarda iyi derecede İngilizce bilme şartı aranmaktadır. Başvuru yapan adayın kredi değerlendirme, mali analiz ve kredi teklifi hazırlama konusunda tecrübe sahibi olması aranan şartlar arasındadır.

Bahse konu pozisyon için dış ticaret ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Bunların yanı sıra adaylarda, hedef odaklı çalışabilme, analitik düşünebilme, ikna etme yeteneği yüksek, iletişim becerisi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın olma nitelikleri aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adayın planlama ve organizasyon yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmektedir. Bahse konu pozisyonlarda görev almak isteyen erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. A Bank iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-kurumsal-bankacilik-yetkilisi-yetkili-yard-1695031?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1695031&refno=2667_1244

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler